Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tartanak olyan keveset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak olyan keveset a mostani kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Nagy csoda ha vannak olyanok akik 1 éve együtt annak..midneki csak kihasznál mindekit!
2008. okt. 23. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Mert éretlenek rá az emberek, mert ész nélkül "kefélnek" (elnézést a kifejezésért), mert a média rossz dolgokat tanít.
2008. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez igaz...és ez azért nagy hülyeség..mindki azzal dicsekszik mien csaja van vagy pasija
2008. okt. 23. 18:11
 3/10 anonim válasza:
Mert nagyon sok fiatal és idős ember is életcél nélkül él, így soha nem tudják megtanulni mi az a kötődés.illetve az is igaz, hogy nem tisztelik egymást eléggé a párok.
2008. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
meg kihasználják egymást..:(
2008. okt. 23. 18:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Nahát. Én pont az ellenkezőjét vettem észre. Ha suliban (16-17-18) valakinek van barátja/barátnője, általában már vagy tök régóta van, vagy hosszú ideig fog tartani. Szerintem ez a kérdés így nem igaz.
2008. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt egy példa h nem minden esetben igaz,17 vagyok 15 voltam mikor összejöttünk,már majdnem 2 éve vagyunk együtt.Ő volt az első mindenben,csók,szex és azon belül még mások.Nem csaltam meg és soha nem is tenném,megváltoztattam benne dolgokat amit másnak nem sikerült volna.Régen az élete úgy nézett ki h hetente más csaj és közben mellette egy másik aztán jöttem neki én és azóta más lett.Mondta h legalább kiélte magát,én viszont nem és nem is érzem h sajnálnom kéne.Imádom még mindig.Nem használnám ki soha,szakítani szinte már nem is tudnék vele csak ha igazán ad rá vmi komoly okot.Vannak jó pár ismerősöm akik már 1-2 éve vannak együtt és ők is szerelmesek.Persze vana másik fele aki úgy érzi jól magát h heti más pasi ill. csaj és az ilyeneknek nincs életcéljuk és nem érettek egy kapcsolathoz, az ilyenek azért csinálják h a baráti társaságban büszkélkedhessenek h neki ilyen jó csávója van meg olyan jó.Közben sehol semmi.Na meg aztán az sem jut eszükbe h nem valami egészséges gyakran váltogatni a partnerüket.
2008. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző válaszolo vagyok megint,bocsi ha helyesírási hibákért,fáradt vagyok.:P
2008. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az ismerettségi körömben mindenkinek tartós kapcsolata van. A csúcstartók egy barátnőmék: a lány 13 volt a sárc 15, mikor összejöttek és ma már 25 és 27 évesek. 12 éve együtt vannak, házasok, van egy 2 éves kislányuk.

Mi a párommal 2 és fél éve vagyunk együtt és nagy a szerelem.

Petranova

2008. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó tudni , hogy még vannak normális kapcsolatok:D Csak érdekes én nem találtam még egy ilyen fiút se ahogy monta az egyik vállasozló h ő válltoztatta emga fiút. Én nem tartom képesnek magam ehez :(
2008. okt. 24. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
A nyelvtan, a nyelvtan, előbb írni-beszélni tanulj meg, hogy megszerezhess egy olyan embert, aki igazán tud szeretni és nem csak a muff miatt van veled, hanem az agyadért is. Amúgy valóban vannak értelmes kapcsolatok, de sajnos ez egyre ritkább manapság. Kívánom, hogy ne így legyen, de pl. az a 19 éves hozzászóló... nos, két-három év múlva térjünk vissza a kérdésre. Első szerelemből szerintem nem jó, ha házasság lesz, ez saját és mások tapasztalata is. Az egy fantasztikus dolog, de olyan, mint a kezed, amivel felfedezed a tested, hogy aztán később ugyanazt már egy másik emberrel tehesd. Eleve szerintem a válaszadások során kicsit elkanyarodott ez a téma.
2008. nov. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!