Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány 25 éves koráig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány 25 éves koráig nem gyűjtött tapasztalatot férfiakkal kapcsolatban, akkor ennyi idősen hogyan tudna belevágni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, eddig még csak fontolóra sem vette, hogy nyisson a másik nem felé, a férfiakat mind ugyanolyannak látta, egy arctalan masszának, hogyan tudja ezután megkülönböztetni őket egymástól, hogyan tud közülük bárkire is potenciális jelöltként tekinteni?

2017. nov. 17. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

3. vok

8. és 9. válaszolónak üzenem, hogy biztos megvan az oka, hogy a kérdező feltette ezt a kérdést. Ahelyett, hogy bíráljátok, inkább szóljatok vmi értelmeset a témához vagy helló!

Lehet, hogy ő van ebben a cipellőben vagy a barátnője vagy témadolgozathoz kellenek a válaszok vagy a nagymama most sütött palacsintát, nem teljesen mindegy?

2017. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es! Köszönöm a védelmemben tett felszólalást, de én már elengedtem a két delikvenst....Csak az okozott némi zavart a rendszerben, hogy nem gondolom, hogy panaszkodni jöttem volna ide, vagy hárítani/leplezni próbáltam volna a "hibát a készülékemben", hanem hogy ötleteket kérjek, hogy miként lehet ezen változtatni, ha egyszer úgy döntök, hogy változtatni szeretnék.
2017. nov. 17. 22:12
 13/14 anonim ***** válasza:

# 2


Mint írtam, beszélgess velük, megismered...stb s eldöntöd, de mint írták te is léphetsz bár javaslom óvatosan.

2017. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés. Ugyanúgy, ha 50, vagy 15 évesen kezdi.

Elemzéssel. Ezek elmék..., személyiségek. Mindünk más.

2017. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!