Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány 25 éves koráig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány 25 éves koráig nem gyűjtött tapasztalatot férfiakkal kapcsolatban, akkor ennyi idősen hogyan tudna belevágni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, eddig még csak fontolóra sem vette, hogy nyisson a másik nem felé, a férfiakat mind ugyanolyannak látta, egy arctalan masszának, hogyan tudja ezután megkülönböztetni őket egymástól, hogyan tud közülük bárkire is potenciális jelöltként tekinteni?

2017. nov. 17. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk nem csak nézi őket, hanem beszélget is, megismeri személyüket, közös programokra elmegy velük ( nem szex ). Aztán a többi alakul vagy nem....ilyen egyszerű...
2017. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És mi alapján megy el egyikkel vagy másikkal közös programra? Vagy mindegyikkel, aki elhívja?
2017. nov. 17. 19:14
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

amelyik srác szimpatikus, azzal kell elmenni programra. Aki nem szimpatikus, annak nem érek rá. Olyannal minek menjek programozni, aki fújja vastagon a füstöt, szipákol, hadonászva szid ezt-azt, stb. stb.

Sok szerencsét és kevesebb idiótát kívánok!

2017. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyik exbarátnőm pont ennyi idős volt, mikor megismertem. Még csók sem volt az életében, egy fiú kavart nála, de őt pont ez az "férfi a so közül" elven elküldte.


Aztán megismerkedtünk, onnantól minden ment a maga útján, nem siettünk el semmit, de egy percig sem volt kérdés, hogy merre haladunk.

2017. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

"Vagy mindegyikkel, aki elhívja?"

Itt követi el a hibát sok nő, hogy kényelmességből nem azokkal megy, akik neki szimpatikusak, hanem akik elhívják. Mert nekik ugye derogál elhívni valakit.

2017. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezzel nagyon egyetértek, nem véletlenül kérdeztem vissza. Nem értem, hogy miért kellene valakit mindenképp választanom, ha 10-en vannak, ha 100-an, vagy 1000-en, az nem garancia rá, hogy valaki szimpatikus is lesz.....persze matematikailag nagyobb az esély rá, ha 1000-en vannak. :D
2017. nov. 17. 21:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Itt követi el a hibát sok nő, hogy kényelmességből nem azokkal megy, akik neki szimpatikusak, hanem akik elhívják. Mert nekik ugye derogál elhívni valakit."


Nagyon jó meglátás. Hányszor hallottam/láttam nőktől, hogy szinte remeg a lába, hogy elhívja a neki szimpatikus férfi, de ha az nem teszi meg (mert fél, mert nem veszi észre, hogy a nőnek bejön, etc), akkor egy idő után inkább elmegy azzal, aki elhívja, még akkor is, ha egyébként ott van egy számára sokkal szimpatikusabb

2017. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 25 évesen ilyen életképtelen vagy? Szerintem ha még ismerkedni sem tudsz, akár életben, akár online, akkor valami gáz van veled. Masszának látod a többi ember? Hát aki masszának lát, azzal biztos nem akarnék megismerkedni. Nem vagyok se tucattermék, sem szériaszámom nincs. A hiba a te készülékedben van.


Ha kell valaki, ne a csodát várd, tegyél érte. Ennyi. De ha még szetelmes se voltál ennyi idősen, az elég furcsa…

2017. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Alapelv:

Mindenki jó valamire.

Ha másra nem, hát elrettentő példának.

2017. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as, 9-es! Köszönöm a hozzászólásaitokat, bár érdemben nem sokat tettetek hozzá az eszmecseréhez, de a ti véleményetek is egy vélemény, én meg nem fogok kardomba dőlni, mert két vadidegen szerint hibás/életképtelen vagyok. Azért az vigasztal, hogy soha nem ártottam senkinek sem a hibás készülékemmel...
2017. nov. 17. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!