Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már valamilyen sértődéses...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valamilyen sértődéses tapasztalatotok, az első randi végén, a lakásra hívás visszautasíása miatt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2017. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Leírnád hogy mi volt a szituáció?
2017. nov. 12. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Volt, de örülök neki, mert 1. így hamar kiderült, hogy nem illünk össze (én vártam az esküvőmig), 2. hamarabb találkozhattam a férjemmel, nem pazaroltam el sok időt másokra. :)
2017. nov. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%

Volt, nem egyszer.

Volt, aki válaszul elkezdte a dolgot a kis pubban, ahova mentünk, lazán az asztal alatt...

Volt, aki felállt az asztaltól és otthagyott fizetni.

Volt, aki meg egyenesen azt mondta, hogy én átvertem, merthogy olyan jeleket mutattam felé, mint aki ebben benne van, és ez milyen szemét.

Más meg bedurcázott, mikor meg kérdeztem, hogy mi a baj, odavágta, hogy köszönjem magamnak, és aki nem vevő ilyesmire, annak nem jár az sem, hogy dumáljanak vele normálisan.

A másik meg elmosolyodott, és egy "te akartad" kíséretében átült a másik asztalhoz csajozni...

De volt, aki elkezdett rángatni, meg a karomba markolt, hogy menjek szépen vele, ha már idehívtam.


Nem vagyok az agresszió híve, de ha valaha megtudnám, hogy a fiam így viselkedik egy nővel, az apja helyett is nadrágszíjjal mennék neki. Ez nem állapot. Szánalmas és undorító az egész, és sokkal gyakoribb, mint amennyire kellene lennie a legrosszabb esetben is.


21 éves lány vagyok. És nem, nem vívtam ki sem a külsőmmel, sem a viselkedésemmel egy ilyen bánásmódot.

2017. nov. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Szivem, normális ember nem hívja fel az első randi végén a másikat...


Több okból is:


Hány ember fordulhatott meg Nálad ugyan ilyen felhívással?


Nem tiszta szándék az ismerkedés/randizáskor.


Szerintem visszataszító az ilyen ember s könnyű vérű, lazán elutasítanám én is az ilyet.

Nem megbízható személyre vall.

2017. nov. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Céges buli, tánc, picit becsípett csaj. Hazavittem. Kérdezte, felkisérném-e. Ott rám mászott. Elmondtam, hogy nem vagyok ilyen, hogy családom van, s hogy nem élek vissza a helyzettel. Rendesen berágott.

34N, 38F én

2017. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!