Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy úgy jöttetek össze valakivel, hogy előzőleg csak barátok voltatok?

Figyelt kérdés

Van egy fiù,akivel barátok vagyunk. Sokszor együtt ebédelünk,vacsorázunk, voltunk már kettesben moziban, sétálni ecc. Elvitt már a saját baráti társaságába, bemutatott a legközelebbi barátainak. Az utòbbi időben pedig különösen sok időt töltünk együtt. Nekem már az elejétől fogva nagyon szimpatikus volt a srác, de csak most alakult ki bennem ez az érzés, hogy vágyòdom utána, és szeretném, ha lenne köztünk több is barátságnál.

Sajnos eddig semmi olyan nem történt köztünk ami erre utalhatna, hogy a srác is ìgy érez. Az is eszembe jutott, hogy esetleg félne bevallani, ha érezne valamit.

Veletek volt ùgy hogy barátságbòl szerelembe csapott át a kapcsolatotok? Lehetséges ez egyeltalán?



2017. nov. 7. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
persze. simán
2017. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eddig csak így jöttem össze a párjaimmal (2).

Nekem fontos, hogy ismerjem alaposan, mielőtt bármi is kialakulhatna. Ezért is ismerkedek nehezen idegenekkel (lásd online társkereső, nem nekem való).

2017. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a legjobb. Olyankor kevés a kellemetlen meglepetés.
2017. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert a barátság többet ér.
2017. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7 éve ismertem a férjem, amikor összejöttünk, 2-3 évvel előtte már kifejezetten baráti volt a kapcsolat. Azóta eltelt 10 év és minden szuper, imádjuk egymást a mai napig. :)
2017. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló az életemben. Volt egy srác aki mindig hívott ide, oda, elmentünk sok helyre, anyját is ismertem, baráti társasággal is voltunk erre arra, de ennyi. Sose mondta hogy hú de csinos vagy, jó a hajad, szóval semmi, csak simán barátok voltunk. Én nekem egyáltalán nem tetszett, és megfordult a fejemben hogy mivan ha ő akar tőlem valamit. Kideritettem, és egyik barátnőmnek bevallotta hogy tetszek neki ( vagy szerelmes belém ), de semmi jelét nem adta ennek. Nem jöttünk össze,mert nekem nem az esetem, de azóta is barátok vagyunk, túl jutottunk ezen. A srác egyébként 30-on felül volt, nem mert szerintem közeledni felém, lehet azért,mert nem adtam jelet neki- mivel nem tetszett.
2017. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!