Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam fel magamra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra az új szomszéd figyelmét?

Figyelt kérdés
Nagyjából korombeli, köszönésen kívül nem beszéltünk egymással, nekem nagyon tetszik.
2017. nov. 3. 14:20
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
hát kezdj el vele beszélgetni
2017. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle nincs-e kedved elmenni veled valahova. A közelbe futni vagy biciklizni.
2017. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja én vagyok a nő, nem akarok nyomulósnak tünni.
2017. nov. 3. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mikor költözött oda? Csak mert eszembe jutott, milyen menő lenne egy szomszédköszöntő süti? :)
2017. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom,én úgy hivtam fwl magamra a figyelmet hogy a kertben dolgoztam amikor is a szomszéd csaj leszólított..mondta hogy milyen szép a kertem, és hogy ezt már korábban is észrevette, meg kérdezte hogy hogy mitől ilyen szép a fü,növények,stb.. és kérdezte hogy nem tudnék-e segíteni hogy nála is hasonló legyen.. hát persze hogy segítettem ;) Ezt csak azért írom, mert az ilyen spontán dolgok a legjobb ürügyek arra hogy valakivel beszélgatésbe elegyedj,és esetleg közelebbről is megismerd :)
2017. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lazy Lover ***** válasza:
100%
istenem már! miért lenne nyomulós?... a férfiak szeretik ha 1 nő kezdeményez
2017. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor gyűjtök egy kis bátorságot aztán lépek vmit.
2017. nov. 3. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg csengess be hozzá, hogy nem akarod zavarni, de nem tudna-e segíteni felfúrni egy polcot, amit meghálálnál egy sütivel és egy kávéval. Így fel lesz fúrva a polcod és máris lezsíroztál egy randit... :-)
2017. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!