Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy keltsem fel egy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel egy majdnem 40 éves férfi figyelmét?

Figyelt kérdés

Annyira jol nez ki, es okos. Én meg tul hétköznapi. Kérlek adjatok értelemszerü tanacsokat. Ugymond kollégak vagyunk,de ö masik részlegen dolgozik.

27N


2017. okt. 4. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hivd el munka utan meginni valamit. Nem az ordogtol valo dolog ez.
2017. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb bármivel, ami nem bugyuta női praktika. Mond meg neki, hogy lenne e kedve meginni egy kávét valamikor.


Én “majdnem 40 éves férfiként” ezt sokkal többre becsülném, mintha 10 percenként átjonnél valami munkával kapcsolatos kérdéssel, közben meg mit tudom én, csavargatnád a hajadat, meg célozgatnál rá.

2017. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vedd el a nyugdíját.
2017. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!