Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy keltsem fel a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a férfi figyelmét, ha nem egy éjszakásat akarok vele, hanem többet?

Figyelt kérdés

Van egy srác. 1,5 éve találkoztunk először. Kb. fél évente-évente feltűnik, akkor beszélünk párszor és egyszer már majdnem összejöttünk, de akkor elrontottam a dolgot.

Most újra feltűnt. Chateltünk egy pár nap, találkoztunk. Nem így volt tervezve, de nála fejeződött be az este. Mit tehetnék, hogy ne csak egy éjszakás kaland legyen, hanem több? Nem akarok túl tolakodó sem lenni, de akarom, hogy ennél több legyen.



2014. ápr. 21. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Akartam írni, hogy ne feküdj le vele azonnal, de amint látom elkéstem...

Hát innentől már csak reménykedhetsz, hogy elég jó voltál neki, és akar még veled többször is... Nézd meg hogy reagál, ha írsz neki, ha azonnal és sokat válaszol (illetve ő is kezdeményezi az írást), akkor érdekled, ha nem, akkor meg így jártál...

2014. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utána aznap én írtam rá, másnap délelőtt ő rám, este is ráírnék, de nem akarok sok sem lenni. Annyira idegtépő ez az egész.
2014. ápr. 21. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

egyszeru, mond neki h te nem egyejszakasra tervezned a dolgot hanem tobbre.


miden nap meglatogatnatok egymast >.< :D

2014. ápr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!