Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy kis problémám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis problémám?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Sok lánnyal összejöttem, de mindig az lett a vége, hogy barát. Nem értem ezt az egészet. Én vagyok hülye, de ez a világ felborult énszerintem. Egy lányt kiemelek: elvittem kocsikázni, moziba, legjobb helyekre és megvolt minden. És pár hét múlva bejelenti, hogy barátok legyünk. Ezt nem értem,mindegyik lánynál ez volt. Valami ebben segítség, mert unom ezt az egészet.
2010. máj. 30. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem valamelyik lányt (amelyikkel a leginkább tudsz beszélgetni) kéne megkérdezned, én így látatlanban nem tudom megmondani, hogy ha esetleg elrontottál valamit, mi volt az. :)
2010. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazabol tobb info kellene, meg jo lenne teged is latni.. mert igy csak tippelhetunk. Azt mondod, megadtal nekik mindent. Lehet, hogy ez hulyeseg, de az jutott az eszembe, h talan az volt a baj, h megadsz nekik mindent. Hogy az elejetol kezdve kifejezted, h Te nagyon akarod a kapcsolatot. Van a vadaszoszton, a hajsza varazsa, es tevedes azt hinni, hoyg ez csak a pasikra igaz. Nos, en lany vagyok, es sajat magamon tapasztaltam, h ha talcan kinalja magat a ferfi, akkor mar nem is kell annyira.. Ez jutott az eszembe, de biztos fogsz meg jo valaszokat kapni a tobbiektol.
2010. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van
2010. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

furcsa modon hasonloan vagyok mint te..

ha egy pasinak az elején mindent megadok már nem vagyok érdekes és értékes ember..ha megvárakoztatom akkor beleun és tovább lép


(tök jo hogy rajtam kivül vannak még ilyen pasik)

nyugi..én is várok még a mindent elsöprö szerelemre...nehezen jön el..de hiszem hogy megéri:)

21/L

2010. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de meg is húzod őket vagy csak kocsikáztok?
2010. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki mindent magad, kinyalja a lány fenekét, játssza a papucsot, meg a jó kisfiút, az miért várja, hogy egy nő még két hét múlva is érdekesnek találja?

Titeket kihasználnak a lányok! Fel kellene már ébredni.

Nem kell bunkónak lenni velük, de nagyon odaadónak se.


és egy fontos info:

Egy nő, (ahogy egy férfi is) az első találkozás első percében eldönti, hogy le fog-e feküdni a másikkal.

Nem tudatosan, hanem tudat alatt. És később nagyon nehéz ezt megváltoztatni, elrontani, vagy javítani rajta.


A barátság szöveg meg gáz. Mi az, hogy barátság? Miben lehet majd számítani a csajra? Annyi a kapcsolat köztetek, hogy tudjátok egymás nevét, meg elmentetek kétszer moziba. Ez nem barátság!

Csak azért mondják, hogy legyetek barátok, mert a másik választási lehetőség a szex, ami ellen minden porcikájuk tiltakozik, mert nem akarnak titeket magukba engedni. Ez nem barátság, ez kifogáskeresés.

2010. máj. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19:04


mit kérdezzen egy olyan lánytól, aki inkább barátságot hazudott neki, minthogy járjon vele?

egy őszinte szóra se lehet számítani


kedves kérdező

azt írtad, hogy sok lánnyal összejöttél már... ennyiszer nem követhetsz el hibát. ez kizárt. hacsak nincs két fejed, szőrös homlokod vagy nagyon büdös szád

nem benned van a hiba szerintem, hanem a módszeredben

2010. máj. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19:05

így van, a felkínálkozás, a bejáratott udvarlási sablonok elsütése nem mindig vonzó a nők szemében

(kocsikázás, mozi, fagyizás, cukrászda)


nem tartom kizártnak, hogy a kérdezőnek volt lehetősége szexre, csak nem vette a lányok jeleit

lehet, hogy egyik másik csaj már készen volt, nem győzte várni, hogy mikor nyúl már hozzájuk, de nem lépett időben

ehelyett a srác megkérdezte a leggázabb kérdést, ami létezik:

JÁRUNK?


erre egy kiéhezett lány mit mondhat? kiábrándul!

Inkább legyünk barátok...

mert azt nem mondhatja, hogy most itt a kocsiban tégy magadévá. Mert ezt a fiútól várta.

2010. máj. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!