Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az én problémám nagyon össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én problémám nagyon össze tett szval lent magyarázkodom. Akkor mi legyen mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval én egy 19 éves fiú vok 15 lányt/nőt szerettem eddig de mind egyik csak barátként kezelt. Viszont tudni kell rólam h kedves, megértő, oda figyelő,... fiú vok bár nem túl szép! És annyiszor kaptam meg a másik nemtől a pofont h félek megbízni bárkiben is mást rész PL:. tetszik 1 csaj szeretném h ha szeretne/szeretnének de a szívem egyfajta védő falat húzott maga köré. Ez alatt azt értem h ha szerelmes lennék akkor azt a szerelmet ki ölöm magamból mert még 1 pofont nem túdnék emberileg se lelkileg ki bírni és sajnos van egy olyan rossz érzésem h a csaj csak barátot lát bennem így marad szerelem megfolyatás tudom hülyeség de félek rettegek :(
2011. szept. 30. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Úristen, egy értelmes mondatot nem tudsz helyesen leírni... Érthető, hogy a 15évesek iránt érdeklődsz.
2011. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én egy értelmes választ kértem, és nem azt hogy figyi hányas a helyes írásom szted?
2011. szept. 30. 16:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Am 15 lányt szerettem nem 15 éveset szh!
2011. szept. 30. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én megtippelem: megbuktál helyesírásból, többször is.
2011. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már barátkoznak veled, az is több mint a semmi. Gondolom ezek a kedves lánybarátok sokszor ki is használnak, és traktálnak a "pasis sztoriaikkal' is. Légy talpra esett, használd ki a helyzeted te is: én a helyedben megkérném őket hívják fel a figyelmemet azokra a hibákra, amik miatt nem vagyok túl szerencsés a szerelemben.

Pl. írtad, hogy "nem vagy túl szép"... Lehet, hogy nincs is veled semmi baj, csak egy kis külső tuningra lenne szükséged. Kérdezd meg a lány barátidat, hogy szerintük mi állna jól neked. :)

2011. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vok... az nem egy ázsiai főző edény? És ehhez mi köze a lányokhoz? Vagy azért mert van fiú vok? Én úgy tudtam csak egyféle van? Most akkor miiiii vaaan?
2011. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak tizenötöt szerettél? :D Én is 19 vagyok, de én már meg sem bírom számolni (21-nél hagytam abba egyébként) hogy hány lányt szerettem (sajna alaptalanul) és hánytól kaptam visszautasítást(ugyanannyitól, ahányat szerettem).

Azt mondom, majd eljön a te időd is (meg remélem az enyém) de ahhoz az kell, hogy nyitva hagyd a szíved. Fáj vagy sem, ha elzárod, hogy várhatod el,hogy más meg kitárja, azon túl, hogy így nem fog "megedződni".

2011. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"tudni kell rólam h kedves, megértő, oda figyelő,... fiú vok bár nem túl szép!"


és még kérdezel.. ?

Alakíts ki egyéniséget magadnak, és ne tarts lány barátokat. Ilyen esetekben általában beválik

2011. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az nem rosz dolog ha lányokkal barátkozol , meg hogy sok van,csak tegyél külömbséget.Ne viselkedj ugyanugy egy szimpla barátnöddel ,mint egy olyan lánnyal aki tetszik.
2011. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de rettegek ez van ezzel nem tok mit tenni félek, félek kitárni a szívem mert ahányszor ki tártam annyiszor vissza éltek vele :(
2011. okt. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!