Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után mégis hogyan építsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mégis hogyan építsem le a srácot? Nem lehetek őszinte, úgy érzem.

Figyelt kérdés

Randiztam egy fiúval, egészen megtetszett, többet is szerettem volna, de a 3. randin elmesélte, hogy évek óta sikertelen a nőknél, több 100 lánynál próbálkozott, és annyira kikészült, hogy majdnem bántotta magát, pedig mindene megvan, normális család, jó munka...stb... Pszichiáterhez járt, és nyugtatókat szedett, és dupla adagot vett be, ha sok párocskát látott éppen a városban. Azzal jött, hogy végre milyen csodálatos, hogy vagyok neki, és nem olyan vagyok, mint a többi mai lány, én vagyok a megmentője, csoda vagyok neki...


Én teljesen kiábrándultam, menekülni szeretnék, csak nem tudom mit mondjak neki, félek, hogy butaságot csinál...


2017. nov. 1. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Inkább örülnél bmeg h csodál... Eszed legyen már, neked hogy esne ha kisirod a pasid vállán magad, ő meg ki**sz mint a macskát szarni?!

Kapj agyadhoz, te is leszel mély ponton és nehogy belédrúgjanak....

2017. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatba ne kezdj sajnálatból. Amit ő csinál magával, az az ő dolga. Nekem is sok kudarcom volt és örülnék ha végre találkoznék egy helyes lánnyal, de egy normális ember tudja kezelni ezt a helyzetet.


29F

2017. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ködös November ***** válasza:
100%

Tudod, mi a legnagyobb a baj? Hogy muszáj lesz őszintének lenned vele... Lehetőleg minél hamarabb, már így is nagyon kötődik hozzád.

Ismerős a szituáció, én is attól féltem, hogy valami butaságot csinál. Ezt a gondolatot át kellett hidalnom, mert tudtam, hogy ebben az esetben is őt bántom (és magamat is), csak még nem tud róla.

Legyél őszinte, ez a legjobb opció. Nehéz lesz, de megéri.

2017. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte.
2017. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen érzelmi zsarolásoknak nem szabad engedni és húzni se nagyon. Vess véget minél elöbb. Ha tovább húzod csak rosszabb lesz.
2017. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 acelsziv ***** válasza:
100%

Hujjujujujujuj.

Jól beleléptél a lekvárba. Nem lesz könnyű dolgod.

Mondd el neki őszintén, mi akasztott ki. Bakker ez egy gyógyszerfüggő elmebeteg. Mi az, hogy dupla adag nyugtatót szed csak mert látott egy párt?

Tartok tőle, hogy megpróbál érzelmileg megzsarolni. Ne engedj neki. Ha kárt tesz magában az sem a te felelősséged.

2017. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt nem mondja el lenne több randi is??
2017. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolúte így van, ahogy mindenki írja, kivéve az első. Ne csak azt nézd, hogy neki mi jó, hisz ha hagyod, ki tudja, meddig megy el (aztán azon kapod magad, hogy az oltár előtt vagytok, mert sajnálod).

Igaz, nagyon rossz lesz neki, hogy a 101. lány/nő is kikosarazza, de legalább nem vered át.

Ha pedig ezután is kényelmetlenül érzed magad miatta (zaklat stb), blokkold mindenhonnan, aztán talán felfogja.

2017. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

NEM NEM NEM NEM NEM!!! A-A nem!!! Nem nem nem a-aaaaa kizárt!!! Nem nem! Most hallgass rám ha jót akarsz! NEM! Ilyen emberrel kapcsolatot NEM SZABAD kezdeni! Tapasztalat!!! Soha többé!!! Még csak randiztok de már most kezdi! Mint macskát xarni és vissza se nézz!

Én egy nagyon nagyon segítő szándékú ember vagyok akit kenyérre lehet kenni és léptem már bele ebbe a csapdába méghozzá kétszer! Az első 3 évig tartó szenvedés volt kapcsolat címszóval mely során az egészséges félből (én) egy instabil csődtömeg vált, mindezt a kedves partneremnek köszönhetően és még neki állt feljebb a végén is. Ugy manipulált, hogy észre se vettem, elmaratott mellőlem mindenkit, kiszívta az életerőmet, belőlem élt az az érzelmi pióca. Az első 1-2 évbe még próbálkoztam de hiába, nem lehet segíteni ezeken. Csak nekem lett rosszabb ő nem javult semmit de engem leépített és lehúzott az ő szintjére. Pedig én tényleg szerettem, megláttam benne a jót, segíteni akartam. Hiába. A második alkalomkor már az elején szólt a vészcsengő és nem volt apelláta leráztam a kattant állatot. Úgy két hétig tartott a napi 40-70 új üzenet, 20-30 hívás és kétszer csengetett vagy fél órán keresztül. De nem reagálltam és végül abbahagyta. Azóta is él és virul! Szóval hallgass rám, xart le, hogy megsérted! Menekülj amíg még lehet!!! ((Nem fogod tudni megváltoztatni))

2017. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es véleményét osztom. Ő fog lehúzni az saját szintjére, a Te energiádból fog élni. Nem lehetsz elég erős kettőtök helyett is.

Szerintem is legjobb az egyenes beszéd, mondd el neki, és utána vissza se nézz. Isten mentsen meg az ilyen nyúlnyál fasziktól.

2017. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!