Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért terjesztik egyesek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjesztik egyesek azt a hazugságot, hogy a férfiak nem képesek egy nőért megváltozni?

Figyelt kérdés

Dunát lehetne rekeszteni az ilyen üres hegyi beszédekből, h a mindenkinek magától kell megváltoznia, ne mástól várjuk, h megváltoztasson...

Közben meg a valóságban én férfiakat eddig csak és kizárólag akkor láttam megváltozni, ha egy nő volt a dologban. Még aki bemagyarázta magának, hogy ő magától lett jobb ember, az is valójában egy nő miatt csinálta. A történelem során férfiak ezrei háborúztak és haltak meg asszonyok miatt, legnagyobb barátok lettek esküdt ellenségek nők miatt. És ezek után vannak akik azt hiszik, hogy egy férfi nem képes megváltozni, ha szerelmes???!


2017. okt. 18. 12:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Igen nem adnék férfinak még egyszer a szavára, aki mondja, hgoy megváltozik.


Exem is ezzel jött az első "hülyesége után", aztán hosszú távon olyannyira sikerült neki, hogy érzelmileg közben tönkretett, becsapott, kibeszélt másoknak, stb.


Neeem, ezt mégegyszer nem csinálom végig. Ha valaki önző, maradi, beképzelt, stb. az engem hagyjon békén.


Sajnálom, az esetek 99%-ban a változás ideig-óráig tart, aztán visszatér az az ember, aki kezdetben volt.

2017. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Én 100%-ban magam miatt változtam meg, egyedül. Közben 7 évig nem volt párom. Úgyhogy igen, lehet változni, de nem, nem feltétlenül kell nő hozzá.


És ne keverd össze a szerelem okozta elvakulást és a valódi változást.

2017. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Miért kéne megváltozni? Két ember vagy elfogadja egymást úgy, ahogy vannak, vagy fel is út, le is út. Legfeljebb a viselkedése tud megváltozni egy embernek, az alaptermészete aligha.
2017. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

Mert a tapasztalat ezt mutatja. Az, hogy pár pasi asszonyok miatt nekimegy másnak, az nem azt jelenti, hogy megváltoztak :DD

De most aki lusta, rendetlen, semmirekellő, felelőtlen, az nem fog egy nő miatt észbe kapni, hogy hú g-cc, lehet jobban oda kéne figyelnem, hanem folyton a száját fogja húzogatni, hogy a barátnője már megint azért meg amazért b-sztatja, és állandóan csak a vita megy számára pitiáner dolgokon.

A párkapcsolat nem arról szól, hogy hú, van ez az ember, aki amúgy nem való nekem a személyisége miatt, de adok neki gy esélyt, mert olyan szépen pislogott rám, hátha megreformálom :D :D Minek? Azt hiszed, mi nők annyira imádunk hisztizni hogy nem mosogattok el, nem pakoltok el magatok után, nem osztjátok be a pénzeteket rendesen? Nem, nem szeretjük, de muszáj, ha képtelenek vagytok megcsinálni és ez ránk is kihatással van mondjuk együttéléskor, akármi.

Ezt kiküszöbölendő alapból nem jövök össze ilyennel, és akkor én se idegeskedek fölöslegesen amiatt, hogy a pasim, aki mindig is ilyen volt nem képes megváltozni, meg a pasi se forgatja a szemét, hogy ez a h-lye tyúk már megint azon rágja a fülem, hogy miért nem csinálok ezt meg azt.

2017. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez a "jajj hát mindenki képes megváltozni ha van kiért" azoknak a nőknek a szövege sajnos, akik elnyomva élnek egy igaz szerencsétlennel, aki minden nap bántja őket. Vagy éppen akik még össze se jöttek a pasival, de az ismerősök már megmondják neki, hogy ne mert nem fog működni (mert nem is fog). Valami mentség, valami kis kapaszkodó mindenkinek kell egy ilyen helyzetben.
2017. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Már bocs de senkiért sem fogok megváltozni!

Vagyok aki vagyok, ha kellek kellek, ha nem akkor nem! Attól mert szetelmes leszek még nem fogok kifordulni önmagamból.

2017. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ahhhaaaa....

Akkor gondolom te is hajlandó vagy egy 110 kilós nőnek esélyt adni, ha megígéri, hogy lefogy a kedvedért?

Vagy egy 8 általánossal rendelkező, káromkodó kocsmatölteléknek?

Esetleg egy olyan nőnek, aki soha nem dolgozott egy percet sem?

Vagy hinnél egy olyannak, aki mindenkivel összefekszik, és eddig minden pasiját csalta?

Ők is mind-mind meg tudják ígérni, hogy képesek teljesen megváltozni.


Mert ha így van, és te is megadod az esélyt az ilyen nőknek, akkor most is biztosan van barátnőd.

Vagy csak arra ment ki megint a nyafogás, hogy minden nő kötsög, mert nem jön veled össze.

2017. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Tessék, az élő példa, hogy miért mondjuk...

2017. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Amit te csinálsz. Mármint amily szinteken mozog az elméleted.., ott valójában a mindenség mechanikájának okáért van minden, így elme működése miatt, avagy önmaga miatt, a tökéletességre, tanultak alapján legjobbra törekvés vágya miatt. Külső tényezők, legyen az bármi, csak lehetőségek az elmének.

Szerelem, intenzitása miatt segíti ösztönözni az elmét.

2017. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert a fene megette az egészet, ha valaki azért vátozik meg, mert szerelmes lesz egy nőbe. Alapvető jellem ugyanis nem változik felnőttkorban (sőt, 6 éves kor után nem változik), úgyhogy ott csak a kezdeti hév adja a lendületet. A szerelem elmúlik... És senki nem fog megjavulni egy házasságtól vagy egy gyerektől. Amiről te beszélsz, az csak szimplán érettség meg hogy valaki megtalálja a neki való párt, kiegyensúlyozott lesz. De nem javul meg.
2017. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!