Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha visszautasítok egy fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasítok egy fiút, (de nem azért mert nem tetszik, hanem van vele valami problémám) akkor vajon küzdeni fog értem és próbál megváltozni vagy beletörődik?

Figyelt kérdés
Tehát elmondnom neki, hogy mi a problémám vele és azt mondom, hogy ezért nem szeretnék többet találkozni vele. Vajon tenni fog ellene vagy beletörődik és ezzel elveszít?
2013. okt. 29. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Neked melyik tetszene?

Egyébként ha értelmes akkor hagyja.

2013. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem egy srác kétszer próbálkozott még az elutasítás után... meg próbált változni, de nem jó irányba sült el a dolog.


De minden fiú más. Számít, mennyire szeret téged, mennyi az akaratereje..

2013. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egy értelmes ember ilyen után nem keres többet téged.
2013. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
érdekes elgondolás. Ha az alap természete ilyen akkor nem.
2013. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném ha változtatna és küzdene értem. Mert jelenleg úgy érzem nem is kellek neki... :( Erre szeretnék rájönni így..
2013. okt. 29. 19:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze, akkor nem küzd. Úgyis az a problémád vele valójában, h nem néz ki elég jól, az pedig nem fog változni, hiába teper.
2013. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem az a problémám... -.-
2013. okt. 29. 19:17
 8/17 anonim ***** válasza:

Csak gondolj bele mit érez a fiú..


"Visszautasított.Nem tetszem neki és idegesíti a társaságom.Jobb lesz ha nem erőltetem rá magam.."

2013. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De elmagyaráznám neki, hogy mi a problémám vele.. Nagyon is tetszik, ha tehetném csak vele lennék, egyáltalán nem erőlteti rám magát... Pont az a bajom, hogy nem vagyunk eleget együtt és meg akarom kímélni magam a későbbi csalódástól. Ha már most ennyire hiányzik, amikor még nem is járunk, mi lesz később??
2013. okt. 29. 19:38
 10/17 anonim ***** válasza:
Istenem...ezért koptatod le?
2013. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!