Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha visszautasítok egy fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasítok egy fiút, (de nem azért mert nem tetszik, hanem van vele valami problémám) akkor vajon küzdeni fog értem és próbál megváltozni vagy beletörődik?

Figyelt kérdés
Tehát elmondnom neki, hogy mi a problémám vele és azt mondom, hogy ezért nem szeretnék többet találkozni vele. Vajon tenni fog ellene vagy beletörődik és ezzel elveszít?
2013. okt. 29. 19:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez komoly?

Mond neki azt, hogy többet szeretnél vele lenni... Ha nem az ő pénztárcája áll minden költséget akkor nem hiszem, hogy bánni fogja.

2013. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ezzel elérted hogy a lehető legkevesebbet legyetek együtt.

Ügyes vagy.

2013. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De nem értitek. Ő nem is tesz annak érdekében, hogy többet találkozzunk, vagyis ő nem is akar velem többet találkozni, vagyis nem tetszem neki eléggé. És ha ezt mondanám neki, hogy ezért utasítom vissza, mert nem fordít rám elég időt, akkor vajon megváltozna vagy sem? Én már egyre jobban arra hajlok, hogy nem.
2013. okt. 29. 20:49
 14/17 Beniy ***** válasza:
Ne haragudj, de te próbálkoznál újra az ő helyében? Lehet, hogy csak nem akar zavarni. Nem feltétlenül tudja, hogy te hogy gondolsz rá. Menj oda hozzá szépen és beszéld meg vele, hogy szeretnél vele egy kicsit többet lenni. Ha lekoptatod azzal valószínűleg csak azt éred el, hogy a büdös életbe többet nem fog próbálkozni semmivel se nálad.
2013. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Jó, igen, hülye megoldás.


Most beszéltem vele és még úgy állítja be, mintha én nem keresném őt... pff

2013. okt. 29. 22:01
 16/17 anonim ***** válasza:
Talán közöld vele hogy többet igényelsz.
2013. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Most újra kiderült mennyire is buták a lányok.
2013. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!