Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Hova vigyen titeket első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hova vigyen titeket első randira a kiszemeltetek?

Figyelt kérdés
Milyen helynek/programnak örülnétek?

2017. okt. 15. 23:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
étterem,hotel,bordélyház,mambo club
2017. okt. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Setalni.

N

2017. okt. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%
Én az olyan randikat szeretem, ahol csinálunk is valamit, például séta egy kis kellemes, nyugis helyen, kutyasétáltatás vagy mozi vagy állatkert stb., utána vagy előtte pedig be lehet ülni valahova enni, inni és közben is ugyanúgy lehet beszélgetni, ismerkedni. Ugyanakkor az olyan randiktól, hogy végig egy kávézóban vagy étteremben ücsörgünk és beszélgetünk, kb. rosszul vagyok... Ilyen helyzetekben mindig olyan hülyén érzem magam, mintha egy kihallgatáson vagy állásinterjún lennék és jönnek a szokásos kérdések, hogy "hogy vagy?, mit csinálsz a szabadidődben?, mi a hobbid?" stb.
2017. okt. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
kezdetben séta, majd ha megvan az összhang akkor beülni egy kávézóba.
2017. okt. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%
Enni
2017. okt. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meleg az idő, a sétálás is teljesen megfelel, hidegben kávézó.
2017. okt. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
elvittem sétálni a hősök környékén, aztán felmentünk hozzám a háztetőre, 10 emelet, ott volt az első csók
2017. okt. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%

Értem jön az autójával, és elvisz egy kicsit messzebbre, mondjuk 20-30 km-rel lévő étterembe, ahova kisebb az esélye hogy összefutunk valaki ismerőssel, így kettesben lehetünk. Az autóban tudunk beszélgetni könnyedebb témákról, az étteremben már komolybbakról is. Hazafelé már lehet egy kis érintés, kézsimi (de csak ha szimpatikusak voltunk egymásnak. ) és persze csók a kapualjba :))))


ui: nem muszáj étterembe vinnie, de ha egy sétára visz, akkor szép helyre vigyen és egy kávéra, teára vagy egy hamburgeres-lángosos bódéban mindenképpen hívjon meg valamire. :D

2017. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Sétálni, vagy attól függően, hogy mennyire ismerjük egymást, akár kirándulni is.
2017. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Engem első randira most a jelenlegi párom a kocsiba vitt.xD Kifejezetten élveztem. (Nem az történt amire egyből gondolni lehet a kocsis randi miatt).
2017. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!