Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hallgassak a kritikákra, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak a kritikákra, vagy ne?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, egyébként szerintem én is neki, és arra gondoltam, hogy kikérném a véleményét, hogy mit változtatna rajtam. Attól, mert tetszem neki, még nem jelenti azt, hogy tökéletes lennék. Kíváncsi lennék, mi az, amivel még javulhatnék. (és esetleg emiatt jobban tetszenék neki)


Viszont arra is gondoltam, hogy ne érdekeljen engem mások véleménye, legyek olyan, amilyen akarok lenni és ne számítson az, amit ez a lány gondol, és egyébként is a nőknek az imponáló, ha a férfi határozott és tökéletes önmagába vetett bizalma van.


Ez a kétféle érzés terjeng most bennem, egyszerre, és veszekednek.



2017. okt. 5. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Iyet, soha, de soha ne csinálj! Főleg ha még nem jártok!


Inkább máshogy hívd randira.... te meg saját idődben összeálíthatod, hogy TE mit változtatnál magadon.

2017. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz a megközelítés, de majd rájössz (vagy nem).
2017. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs így randira hívni, ez mellékes dolog. Csak a többi kategóriához képest talán ez a kategória állt a legközelebb a kérdésemhez, azért raktam ide.
2017. okt. 5. 22:44
 4/7 A kérdező kommentje:

# 2

Kifejthetnéd bővebben.

2017. okt. 5. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
ne kérjél kritikát attól a lánytól.
2017. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:

Tetszik a lany, de nem hivod randira? Nekem fura ez egy kicsit. Ennyire be vagy tojva?

Miutan elhivtad es visszautasitott, nah akkor kell megkerdezni, mert akkor nincs veszitenivalod. Amugy ez egy tag fogalom, en is probalkoztam ezzel, de sose kaptam egyenes valaszt. Sokkal egyszerubb volt rakerdezni, 1-1 ruhadarabra, egy uj hajra, ezekre mindig kaptam konkret valaszt.

2017. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg ne próbáld! Ezzel nagyon leégeted magad egy komoly nő előtt...
2017. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!