Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Hülyeség, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hülyeség, vagy hallgassak az ösztönömre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megismerkedtem egy pasival, aki kedves, értelmes, és tetszem is neki. Az a gond, hogy úgy érzem, valami nem stimmel, de nem tudnám megmondani, micsoda. Mindig furcsán érzem magam, mielőtt találkozunk, szorongok, de nem jó értelemben. Semmi baj nincs vele, nem erőszakos, nem rámenős, sőt! De egyszerűen bennem van ez az érzés. Szerintetek mondjam el neki, hogy így érzek? Vagy el fog ez múlni később?
2014. szept. 27. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül se mondd el neki. Inkább te magad gondolkodj azon, hogy mi lehet ennek az oka, mi váltja ki. Ha rájössz, tudni fogod, hogy le kell-e lépned, vagy megoldható.
2014. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd el.
2014. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, hiszen ha színészkedik és zsigerből erre érzel rá, profibb lesz. Magad fejtsd meg, és ha nem tudod, de továbbra is marad a szorongás, akkor hagyd a pasit.
2014. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy a pasi emlekeztet teged olyan emberre akitol tartani kell, vagy maga a helyzet amikor a talalkozasra keszulodsz. Erdemes odafigyelni az ilyen megerzesekre, lehet hogy alaptalan, de az is lehet nagyon is van alapja. Pl a pszichopatak viselkedese elso ranezesre kifogastalan, de feltunhetenek olyan jelek amiket tudat alatt veszel csak eszre, ami szorongast okoz. Szoval figyelj ra mindenkeppen.
2014. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat gondolkodtam már rajta, hogy miért van ez, de mivel még nem jöttem rá, át fogom gondolni még párszor.
2014. szept. 27. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, volt szerencsém (?) hasonlólányhoz mint te, és sejtem mi lehet a gond nálad.

Minden ember tud izgulni, aggódni egy randevú előtt. Nagyon sokunknál ez lenne a természetes és megszokott, eddig önmagában még nem lenne baj.


Azonban vannak emberek, akik az egyszerű izgulás helyett szó szerint pánikolni kezdenek, számukra ez az izgalom stresszes, feszélyezett és mint ilyen, rossz élménnyé válik. Lehet, hogy volt előtte több ismerkedésed is, ahol ez még nem jött elő nálad. Azonban akkor még egy másik szakaszát élted az életednek, bizonyos tapasztalataid akkor még nem voltak meg.


Gondolj bele, te már akkor feszengsz, még MIELŐTT találkoznátok. Erről nem biztos, hogy valóban a másik fél tehet, még ha nagyon is egyszerű és kézenfekvő lenne mindent rá hárítanod. Ha van még lezáratlan volt kapcsolatod aminek az emléke még kavarog benned, vagy ha ez az első ismerkedésed és tapasztalatlan vagy, Ha magadban, tudat alatt valójában nem is vágysz jelenleg ismerkedni, ha van valami elfojtott önértékelési gondod magaddal, stb.


Iszonyat sok okból lehet az ember kimondottan randevúk előtt stresszes.

A baj az, hogy szép lassan társítani fogod ezt a feszengést hozzá, onnantól pedig az életben senki meg nem győz arról, hogy az a fiú/férfi tehet róla.

2014. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy valószínűleg így fog festeni a fejedben a megoldás:

Hiába nem biztos, hogy tényleg ő lenne az eredeti kiváltó oka a feszültségnek, az kellemetlen izgulásodnak... Te csak azt fogod látni, ha nem találkoztok, akkor nyugodt vagy, nincs miért izgulnod, hiszen nem is teszed ki magad stresszes helyzetnek ahol akár csak esélyed is lenne izgulni.


Nagyon hamar rá fogod magad így szoktatni, hogy minden problémád így kezeld.

Ha aggódsz, ha félelmeid lesznek, minden racionális ok nélkül menekülni fogsz.

2014. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Legtöbbször nem szoktam ideges lenni randik előtt, legalábbis nem így. Általában csak izgulok, azt is csak egy kicsit, és jó értelemben, hogy végre találkozni fogok a pasival. Még várni is szoktam őket. De most ez valahogy más, most rossz értelemben vagyok ideges. :S
2014. szept. 29. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!