Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti Szívesen vennetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti Szívesen vennetek, ha megszolitana egy nő, akinek úgy látszik, hogy bejottok?

Figyelt kérdés
Most a kerdesre olyanok írjanak legyszi akik nem csak a tvben lattak eddig nőt, hanem van némi tapasztalat csajozás terén. Mit gondolnatok ilyen nőről? Tultolja, nyomul, ennyire viszket neki? Ferfiatlannak érzitek magatokat ettől?
2017. szept. 28. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen hulyeseget kerdezni? Ha megszolit egy no akkor meghallgatom hogy mit akar mondani, nincs hatassal a ferfiassagomra es azt se tudom mennyire viszket neki.
2017. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jól elbeszélgetnénk, és magamban várnék egy kicsit, hogy "mire megy ki ez a dolog?". Mivel nem vagyok ostoba, ezért rájövök, amikor nem véletlenül szólít meg valaki. De belemennék, mert érdekel mit hozunk ki belőle. Ha semmit, az se baj, legalább beszélgettem valakivel egy kellemeset és mivel nsm ismerem, ezért nem is hiányzik utólag.


(A kérdésed kisbetűs része amúgy jó kőbunkóra sikeredett...)

2017. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elnézést ha bunkó voltam.

De most sajnos olyan vélemény nem lesz számomra építő, akik mindig a nőket hibaztatjak a sikertelenség miatt.

És Kösz a válaszokat.

2017. szept. 28. 12:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mndig úgyvoltam hogy ha pl kiejt valamit a zsebéből akkor vagy ha valahogy segiteni tudtam volna de szerencsére nagyon ügyesek akik nekem tetszenek és megoldottak mindent
2017. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hol, mikor, hogy ? Úgy értem, ez teljesen kontextus függő, mivel sok esetben munkaköri leírás, hogy ezt megtegyék.


De egyébként persze, bár meglepne az biztos.

2017. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem, mindig a nők szedtek fel. A párom, pár perc alatt megszerettem, de hagytam, ő teperjen a kapcsolatér. Megteszi, akkor tudom, hogy kellek neki. Az a nő, aki nem teper értem, annak nem igazán kellek.
2017. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A srác egy boltban dolgozik. Elég elfoglalt általában szóval kettesben sose fogunk osszefutni. ..
2017. szept. 28. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Munka utan amikor bezarja a boltot vesd ra magad, vegyel fel szoknyat es rogton ugorj a fejere.
2017. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó ezzel a módszerrel, ha mégse jövök be neki olyat koppanok, hogy a fal adja a másikat.

Tudnátok tippet adni, hogy kerulhetnek hozzá közelebb? Már minden nap szinte a boltba megyek, lehetetlen, hogy ne vette volna észre, nem?

2017. szept. 28. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Altalaban jol szokott esni.

Meglepö modon, amiota 30 eves lettem, ez egyre gyakrabban fordul elö. Nem egy olyan is akad, akit egyaltalan nem zavar, hogy van baratnöm. Az ilyet mar kicsit ... erös kifejezes a szanalmasnak, ezert valami ehhez hasonlo, de kevesbbe drasztikus kifejezest helyettesitsetek mar be ide... -nak tartom.


Amugy mindig kedvesen reagalok, meg akkor is, vagy inkabb föleg akkor, ha latom, hogy a lany nem annyira vonzo vagy/es tenyleg összeszedte barorsagat, hogy megszolitson. Nem szeretnem elvenni a kedvet, hogy egy masik sracnal probalkozzon, akinek nincs parja.


Sokkal vaganyabbnak es szimpatikusabbnak tartom, mintha egy lany, ha mar felkeltette egy pasi az erdeklödeset, azt varja, hogy majd ö lepjen, hiszen ez a "ferfi dolga". Ha ez a rögeszme gatol meg abban, hogy esetleg igy imerd meg eleted szerelmet, akkor meg is erdemled, hogy elszalasztod a lehetöseget, amit az elet felkinal.

2017. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!