Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erkölcstelen több sráccal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcstelen több sráccal is randizni egyszerre?

Figyelt kérdés
Úgy értem, találkozni, elmenni kávézni, beszélgetni. Semmi csók vagy szex. Van több fiú is, aki potenciális jelölt, de egyelőre nem tudom eldönteni, kivel érdemes többet foglalkozni, mert nem ismerem őket. Természetesen, ha döntöttem, a többinek kosarat adok.
2017. szept. 26. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Találkozni, kávézni és beszélgetni nem erkölcstelen. Viszont amint az egyikükkel komolyra fordul (érzelmek és/vagy csók), onnantól igen, megkérdőjelezhető morálisan másokkal is randizni.
2017. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
En habar sose randiztam es meg csak nem is ismerkedtem parhuzamosan, nem tartom elitelendonek.
2017. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha ezt elmondod neki, és belemennek, akkor nem. Ha nem tudják, hogy mással is randizol, akkor igen.
2017. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem az. Én is egyszerre simán randizok több lánnyal is.


Mondjuk én a lányokkal már az első randin csókolózni szoktam ha engedik (a legtöbb igen), ami szokott folytatás lenni.

2017. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

ismerkedni nyugodtan lehet, randizni az már más.

ha tényleg úgy hívjuk, hogy amikor első kávék vannak, beszélgettek, az csak ismerkedés, de amikor már kéz a kézben meg csókolózás, akkor azért az legyen egyedi.

2017. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen formaban nem.
2017. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem. Semmi köze senkinek, hogy kivel töltöd az idődet és hogy mit csinálsz. Ha több is történik, onnantól már kicsit fura, akkor én már nem randizgatnék mással.
2017. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha tényleg kizárólag ismerkedtek, beszélgettek, abban nincs semmi, annyira az ilyet randinak sem nevezném. Gondolom valami társkeresőn találkoztatok és ismerkednétek tovább személyesen? 1-2 tali alatt úgyis kiderül, lehet-e bármi több a dologból.
2017. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Ha kapcsolatba vagy és félre-félre lépsz az az erkölcstelen. Ha nem egy időbe, egy helyen randizol, hanem pár óra, vagy nap is eltelik a randik között, akkor nem erkölcstelen. Szerintem.

F.

2017. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! :)
2017. szept. 28. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!