Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha férfiakról van szó miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiakról van szó miért borul sötétség az agyunkra amikor épp ilyenkor kívánunk tisztán látni?

Figyelt kérdés
A problémám h félek belemenni a kapcsolatokba mert félek csak egy strigulát látnak bennem, h csak a testiség számít. Ma már minden fiú könnyen kimondja h szeretlek, hiányzol és ez nem jó. Elveszik ezeknek a szavaknak a jelentősége.a fiúk..
2010. máj. 27. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ne általánosíts,de majd,ha jön egy fiú,akkor nem fogsz ilyen hülyeségeken gondolkozni.
2010. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem hülyeség!
2010. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha összejössz valakivel, szeretitek egymást, akkor tisztázd, hogy ezek számodra olyan szavak, amiknek tartalmuk van, és ha minden nap elismétli hatszor, akkor elveszíti a jelentősségét. Én is így tettem, a párom tudomásul is vette... Hihetetlenül ritkán hallom tőle, hogy "szeretlek", de annál jobban esik, amikor meglep vele!

Az hogy ne strigula legyél, elég könnyen megoldható... Nem szabad vele első randin lefeküdni, és ha úgy érzed, még nem bízol benne annyira, akkor másodikon és harmadikon sem... Egy kapcsolat nem attól lesz kapcsolat, hogy ahogy kimondjátok jártok, már minden nap otthon dönget! Nekem volt olyan párom, akivel 3 hónap után sem éreztem úgy, hogy rátudnám bízni a testem, nem is tettem, szakítottunk, és nem is bánom hogy így alakult. Kell egy bizonyos idő, amíg úgy érzed bízhatsz benne, és nem csak erre kellesz neki. Lehet ez két hét vagy két hónap. Ha nem csak egy éjszakára kellesz neki, akkor várni fog, amíg csak kell. 20/L

2010. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen téll ne általánosítsd és ha a pasiddal télleg szeretitek 1mást mind2-en akk az igaz lesz és nem csak ilyen közhelyes szavak
2010. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!