Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudtok a keleti férfiakról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok a keleti férfiakról?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy török-perzsa sráccal(30fölött van),egyszer randiztunk.nagyon figyelmes,nagylelkű,kedves.De tartok tőle,nem ismerem a kultúrájukat.
2010. jún. 2. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne lepődj meg ha bemutat a másik feleségének. :P
2010. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ö már 17 éve magyarországon él.van 2gyereke egy magyar nötöl,de elváltak,külön élnek.
2010. jún. 2. 14:02
 3/11 0688 ***** válasza:
hát...annyit tudok róluk hogy keletiek... szerintem ott is ugyanúgy dugnak mint itt... nemlessz ott semmi baj sok szerencsét;)
2010. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen is, olyan is. Van olyan, aki már teljesen nyugati mentalitás szerint él, van, akik hozzák magukkal az iszlám életstílust. De a törökök amúgy is nyugatiasabbak, nem olyan radikális iszlámok, mint az arabok. Kb. úgy iszlámok ők, mint ahogy mi keresztények :P Amúgy én bírom őket, szerintem jó arcok :D

Félni semmiképp nem kell, még ha radikális iszlám is lenne, akkor sem tehet meg veled olyan dolgokat a magyar törvények miatt, amit megtehetne otthon.

2010. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen keleti. Ha arab, akkor nagy ívben kerüld el, mert sok bajod lesz belőle később.
2010. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

általában nincs baj addig, amíg nem akar visszatelepülni a hazájába, mert ott az ottani elvárások szerint akar majd élni


ha itt él régóta, akkor kb olyan, mint egy magyar férfi, se jobb, se rosszabb

ha bármi hibája kiderül, (agresszív, perverz, hűtlen, átver, buta) az már nem a származása, hanem a személyisége miatt alakult ki, ez alapján dönts

2010. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15:49 vagyok


továbbá, ha egy magyar elvált 2 gyerekes férfival kikezdenél minden további nélkül, akkor rajta

csak azért ne nézd el neki a múltját, mert nem magyar


szóval a 2 mostoha gyerek egy kemény ügy bármilyen kapcsolatban

jó lenne azt is tudni, miért ért véget az a kapcsolata


elég rasszista dolog úgy megközelíteni a másikat, hogy keleti és a keletiek mind egyformák és ez alapján véleményt alkotni róla

a személyisége döntsön, de azt elrejtheti, ha csak arra figyelsz, hogy ő egy keleti, egzotikus férfi

2010. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.olyan furcsa,más mint a magyarok akikkel idáig találkoztam.ö nem próbált meg leteperni az első randin,söt még meg se próbált megcsókolni.búcsuzáskor átölelt és adott két puszit.és tiszteli a nőket.pár hete ismertem meg,de egy randi volt eddig.azt mondja,hogy régen nagy nőcsábász volt,de már kiélte magát.nagyon házias,főz meg ilyenek.meg ö mondta,hogy ö nem olyan mint kint,hogy az asszony nem mehet sehova,meg nem is kell csadorba járni.viszont elég vallásos.tényleg nem ismerem a szokásokat.
2010. jún. 2. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Veszélyes játék. Volt egy ismerősöm, aki megette ezt a történetet, hogy ő nem olyan. Nem is volt az elején. Aztán jött egy két rokon, meg szép lassan elkezdte. A gyereket kivtte magával, elválni tőle rémálom volt, de a végén már minden pokol lett.
2010. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15:54 vagyok


azért azt ne írd a javára, hogy nem kell csadorban járnod, mert ezt egy magyar férfi se követelné meg tőled

szerintem te nagyon el vagy ájulva attól, hogy nem magyar a pasi, hidd el egy magyar se teperne le az első randitokon, és még csók se lenne

a magyar férfiak is főznek magukra és vezetnek háztartást :)

ezeket mind annak tulajdonítod, hogy keleti?

elég elfogult vagy vele szemben


eddig semmi különbséget nem látok egy elvált, 2 gyerekes, kedves, rendkívül vallásos magyar férfi és közte


ha egy ilyen magyarral összejönnél, akkor hajrá

2010. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!