Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buszkek vagytok ram, hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszkek vagytok ram, hogy el mertem menni randizni egy lannyal? 20/f

Figyelt kérdés

Igazabol nagyon jol ereztem magam raadasul pedig nem akartam elmenni. Illetve akartam is de megse, mikor vartam ra legszivesebben gyorsan elhuztam volna a csikot de vegulis nem tettem meg.

Csok is volt meg minden :) Egyebkent megmagyarazom a kerdest: nem mondanam magam kifejezetten luzernek de sajnos nagyon felenk vagyok ha nokrol van szo es az eddigi baratnoimet is csak annak koszonhettem, hogy amugy eleg helyes sracnak tartanak. Es egyutt is voltam a volt baratnommel majdnem 3 evig az alatt ugye nem kelett ismerkednem, es elegge lementek megint ezek a kepessegeim es elszalasztottam egy lanyt akiert pedig nagyon odavoltam. Nem mertem megszolitani pedig annyira akartam. Meg jeleket is adott de megsem, tisztara remegtem a kozelebe meg minden, elvorosodtem total eselytelen volt. Aztan megfogadtam, hogy megvaltozok (ez legutobb sikerult is, akkor jottunk ossze a bnommel meg jartam is randizni 2 masik lannyal is) de nem ment konnyen, mindig visszamondtam a szemelyes talalkakat mert bemajreztam igazabol ezen nincs mit szepiteni. De ma elmentem vegre es jol sikerult, most sokkal jobban erzem magam es ugy erzem instant megnott az onbizalmam 20%-ot vegre. Bar kicsit azert tartok meg tole de mar nem veszes!


2017. szept. 17. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyon ,el sem hiszed mennyire...
2017. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

Én vagyok az egyetlen rosszindulatú, megkeseredett szemétláda aki nem lát semmi magasztalásra méltót a sztoriban?

Persze boldogság meg siker meg öröm meg stb, de 20 évesen azért már nem itt kellene tartani. Persze itt gyakorin az is csodaszámba megy, ha valaki csinál bármit is.


Tehát most komolyan én nem értem, hogy miért kellene hatalmas büszkeségel eltönie, hogy egy 20 éves fiú el mert! menni randizni egy lánnyal?

Mintha egy 19 évesnek kellene serleget osztogatni amiért be merte fizetni a csekket egyedül.

2017. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12sel ertek egyet. Es miert itt buszkelkeded el ezt? Ha az ember olyan dolgot er el amire büszke vagy orul akkor a haveroknak mondja el h nekik buszkelkedjen nem pedig idegeneknek vagy itt toltod az egesz eleted ezen a forumon. De igy belegondolva vagy furcsa vagy valahogy v kamu az egesz.
2017. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%

Jajj már mindenkinek jól esik egy kis biztatás.. Inkább ilyen kérdések legyenek mint az "egyedül fogok meghalni?" meg "miért nem lehet normális nőkkel randizni?" meg "miért nem találnak vonzónak a nők?".

Mindenkinek más számít fejlődésnek, vagy nagy dolognak. Azt szokták mondani, hogy nem az a lényeg, milyen gyorsan haladsz, hanem hogy egyáltalán haladsz. Lehet, hogy amiket te tartasz nagy eredménynek magaddal kapcsolatban, más azt tartja szánalmasnak. Nyilván én sem gondolom, hogy ez mekkora nagy eredmény 20 évesen, de ha valakinek szüksége van egy kis löketre, vagy megerősítésre hozzám bármikor jöhet.

2017. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

a büszkeségedet meghagyom neked, mert az olyan dolog, amit nem szabad, hogy külső befolyásolás határozzon meg.


de csak így tovább! Nem szeretnék semmilyen rinyálást olvasni itt tőled! Maradjunk ennyiben! :D

2017. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!