Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buszkek vagytok ram, hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszkek vagytok ram, hogy el mertem menni randizni egy lannyal? 20/f

Figyelt kérdés

Igazabol nagyon jol ereztem magam raadasul pedig nem akartam elmenni. Illetve akartam is de megse, mikor vartam ra legszivesebben gyorsan elhuztam volna a csikot de vegulis nem tettem meg.

Csok is volt meg minden :) Egyebkent megmagyarazom a kerdest: nem mondanam magam kifejezetten luzernek de sajnos nagyon felenk vagyok ha nokrol van szo es az eddigi baratnoimet is csak annak koszonhettem, hogy amugy eleg helyes sracnak tartanak. Es egyutt is voltam a volt baratnommel majdnem 3 evig az alatt ugye nem kelett ismerkednem, es elegge lementek megint ezek a kepessegeim es elszalasztottam egy lanyt akiert pedig nagyon odavoltam. Nem mertem megszolitani pedig annyira akartam. Meg jeleket is adott de megsem, tisztara remegtem a kozelebe meg minden, elvorosodtem total eselytelen volt. Aztan megfogadtam, hogy megvaltozok (ez legutobb sikerult is, akkor jottunk ossze a bnommel meg jartam is randizni 2 masik lannyal is) de nem ment konnyen, mindig visszamondtam a szemelyes talalkakat mert bemajreztam igazabol ezen nincs mit szepiteni. De ma elmentem vegre es jol sikerult, most sokkal jobban erzem magam es ugy erzem instant megnott az onbizalmam 20%-ot vegre. Bar kicsit azert tartok meg tole de mar nem veszes!


2017. szept. 17. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Én meg egyedül töröltem ki a seggem. Teszem ezt hosszú évek óta.
2017. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon ügyike vagy,csak így tovább! :D
2017. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én nem vagyok rád büszke, abszolút semmi közöm nincs hozzád. Viszont, te igen is lehetsz büszke magadra! És sose az érdekeljen, mások hogyan viszonyulnak a fejlődésedhez, vagy hozzád, hanem saját magadnak akarj bizonyítani, és saját magadra merj büszkének lenni! Szerintem ez egy jó dolog, egy hatalmas lépést megtettél, és teljesen természetes, hogy az önbizalmad is növekedett ettől. Ne félj, bízz magadban! Egyébként a randevúktól sem kell tartanod, legrosszabb esetben mi történik? Kiderül, hogy nem passzoltok össze mégsem annyira, mint amennyire gondoltátok. Ez nem a világ vége, ne éld meg kudarcként, és nem is a te képességeidnek a hiányát vagy a bénaságodat tükrözik. Ha a kudarcokat, elutasításokat helyén tudod kezelni, akkor nem fogsz tartani ezektől a találkozóktól, meg attól, hogy leszólíts egy lányt :) Sok sikert ehhez a lányhoz!
2017. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Én meg rá tudtam venni magam reggel, hogy elinduljak dolgozni az esőben, ne ezt übereld!
2017. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak dolgozol te vasárnap délelőtt? Én is szoktam, de nem mozdulok ki ezért otthonról. :)
2017. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Te voltal az elobb az a pizzafutar srac?
2017. szept. 17. 17:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Így van, de legközelebb jattolhatnál többet is.
2017. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem, mikor az emberek elérnek valamit meg haladnak az életükkel, nekem olyan jó látni. Még akkor is, ha egyáltalán nem ismerlek. Szerintem nincs abban semmi rossz, ha egy vadidegenre "büszke vagy". :) Szóval én nagyon büszke vagyok rád, és a legjobbakat kívánom nektek. Remélem mostmár bátrabban mész majd a következő randira. :)
2017. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze, hát hogyne lennénk Rád büszkék, nagy dolog ez! Ne hallgass azokra (pontozzatok le!) akik itt húzzák az agyadat, csak poénkodnak!


Csak így tovább, a következő már könnyebben megy! :)

2017. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast jol esik :)
2017. szept. 17. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!