Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagálnátok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ebben az ismerkedős szituban?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el a következő szituációt. Mondjuk ülsz egy padon egy buszmegállóban és éppen nem hallgatsz zenét (kb 10-ből 2-3 lánynál, fiúnál tapasztalom ezt). Tehát éppen nem csinálsz semmit, csak ülsz a padon és várakozol és "nézel ki a fejedből" én ekkor megszólítalak hogy: Szia, és csodálkozós tekintettel, mint egy rég nem látott ismerős esetén miközben nem ismerjük egymást, de kérdezem hogy jééé hogy vagy? Száz éve nem láttalak. :) Még az előző életünkben emlékszel? Közben mosolyognék kicsit. :)


Tehát ezt a helyzetet képzeld el magad elé, és írd le mi lenne a reakciód erre, kíváncsi vagyok.



2017. szept. 14. 18:13
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Ezt mondanám:te idióta vagy.és odébbmennék pár méterrel és figyelnélek...:DDDD
2017. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
21-es most elképzeltem, hogy a szemed sarkából figyelsz olyan megvető tekintettel :D. És ha ezek után odamennék, hogy bocsi lehet kicsit idiótának tűnök és te pedig nem biztos hogy hiszel az előző életekben, szóval bocs, és mondanám, hogy igazából nagyon tetszel nekem, csak nem akartam rögtön ezzel kezdeni. Valami nem mindennapi megszólítást szántam egy ilyen nem hétköznapi lánynak :) Egyébként hány éves vagy?
2017. szept. 15. 17:36
 23/24 anonim ***** válasza:
Arra egyébként kíváncsi lennék, hogy akkor is ilyen lenéző lenne-e a fiúk reakciója, ha lányok csinálnák ezt fiúkkal a megállóban. :)
2017. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
én?Fiu vagyok,csak bele képzeltem magam egy lány helyébe.De így is szemmel tartanálak,ki tudja mire képes egy ilyen alak:DDD
2017. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!