Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagálnátok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ebben az ismerkedős szituban?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el a következő szituációt. Mondjuk ülsz egy padon egy buszmegállóban és éppen nem hallgatsz zenét (kb 10-ből 2-3 lánynál, fiúnál tapasztalom ezt). Tehát éppen nem csinálsz semmit, csak ülsz a padon és várakozol és "nézel ki a fejedből" én ekkor megszólítalak hogy: Szia, és csodálkozós tekintettel, mint egy rég nem látott ismerős esetén miközben nem ismerjük egymást, de kérdezem hogy jééé hogy vagy? Száz éve nem láttalak. :) Még az előző életünkben emlékszel? Közben mosolyognék kicsit. :)


Tehát ezt a helyzetet képzeld el magad elé, és írd le mi lenne a reakciód erre, kíváncsi vagyok.



2017. szept. 14. 18:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, minél többet írsz, annál világosabb, miért nincsen nőd.
2017. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Szergej55 ***** válasza:
100%
"Te hülye vagy?" Ez lenne az első és valószínűleg az utolsó mondatom is egy ilyen illetőnek.
2017. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ennél még az is jobb, ha csak simán úgy teszel, mi tha ismernéd. Én egyébként azt vàlaszolnám, hogy emlékszem, é nem hittem volna hogy még egyszer a szemem elé mersz kerülni te alávaló féreg!
2017. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy barátságos ember, szóval biztos nem járnál jól velem.
2017. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
8%
Ne ne ne ne ne xdddddd Konyorgok ne!!!!! Ez a szoveg bitangul buntet en ha no lennek akkora "PFFFFFFF"-ot tolnek hogy tuti elazna az egesz ruhazatod. Surgosen felejtsd el ezt a xar szoveget kerlek a ferfi nem nemeben szolok most hozzad!
2017. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#15 Neki legalább van valamilyen szövege. Neked mid van? A jobb mutatóujjad, amivel most jól lepontozol. Hú. :D
2017. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jolvan luzerkem akkor majd te kamerazd ahogy kirohogik aztan levonjatok kozosen a konzekvenciat
2017. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Elköszönnék és arrébb mennék. Azt is hinném, hogy gyogyó az illető, ezen kívül van párom, nem akarok ismerkedni.
2017. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

maholnap 40 eves vagyok, hallottam mar minden cifrat a pasiktol mikor utcan/suliban/barban/liftben/repteren/akarhol megprobaltak ismerkedni

Ezt a szoveget meg nem hallottam, biztos elmosolyodnek. Ha szimpatikus az illeto, akkot talan meg szoba is elegyednenk.

2017. szept. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hát még egy "milyen busz indul innen" is jobban tetszene, hogy őszinte legyek. :D


Alapvetően ilyenkor kikapom a fülemből a fülest és mosolyogva segítek, de azért egy ilyen nem is tudom, min én csak arra tudnék gondolni, hogy az illető előző este óta másnapos, vagy nem tud lejönni a szerről, vagy valaki filmezi a jelenetet, mert vagy szivatás, vagy egy elbukott fogadás.


Ha naaagyon tetsztene a másik, akkor is furán néznék rá. Szeretem a mókamestereket, de azért van egy határ, ahonnan az illető inkább olyan "eww".

21L

2017. szept. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!