Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagálnátok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ebben az ismerkedős szituban?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el a következő szituációt. Mondjuk ülsz egy padon egy buszmegállóban és éppen nem hallgatsz zenét (kb 10-ből 2-3 lánynál, fiúnál tapasztalom ezt). Tehát éppen nem csinálsz semmit, csak ülsz a padon és várakozol és "nézel ki a fejedből" én ekkor megszólítalak hogy: Szia, és csodálkozós tekintettel, mint egy rég nem látott ismerős esetén miközben nem ismerjük egymást, de kérdezem hogy jééé hogy vagy? Száz éve nem láttalak. :) Még az előző életünkben emlékszel? Közben mosolyognék kicsit. :)


Tehát ezt a helyzetet képzeld el magad elé, és írd le mi lenne a reakciód erre, kíváncsi vagyok.



2017. szept. 14. 18:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Idiotanak tartanam, nem hiszek a reinkarnacioban.
2017. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Felállnék és arrébb mennék pár métert.
2017. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha szimpi lenne talán még venném is a lapot, de lehet inkább elmennék onnan
2017. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Egyébként fiú vagyok , és lányokat szólítanék le így. Eddigi válaszok alapján úgy tűnik jobb, ha nem próbálom ki, de még várok azért válaszokat. :)
2017. szept. 14. 18:28
 5/24 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, ő valóban hisz-e a reinkarnációban vagy csak vicceskedik. Ha előbbi, akkor keressen fel a következő életében.
2017. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kicsit erőltetett, egyáltalán nem jópofa. Én elég rossz indításnak tartanám, zavartan mosolyognék, és megkérnélek, hogy hagyj békén.
2017. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2017. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
ez olyan valóságosnak tűnik, mint amilyen a családi gyanúk titkának árnyékában típusú sztorikban szokott lenni
2017. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, ha beszélgetést kezdeményezel egy neked tetsző lánynál. Ha viszont ilyen idióta szöveggel indítasz, akkor csak a saját egyébként sem túl magad esélyeidet rombolod le. Nem kell túlcifrázni, menj oda, köszönj, próbálj meg beszélgetést kezdeményezni, ha sikerül, sikerül, ha nem, nem. Készülj fel rá, hogy ha tízből egyszer sikerül, akkor már valamit nagyon jól csinálsz.
2017. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
5. válaszoló. Azt válaszolnám erre: hogy de az előző életünkben is ugyanezt mondtad. :/ Hányszor kellene még összefussunk, hogy végre belásd hogy mi összetartozunk ;)
2017. szept. 14. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!