Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A személyisége nagyon tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A személyisége nagyon tetszik, de kívülről taszít! Mit tegyek? (20/L)

Figyelt kérdés

Randizom pár hete egy sráccal és nagyon tündéri fiú, jól érzem magam vele, nagyon új nekem, amilyen ő. Ilyennel még nem találkoztam és ez tetszik.

Én szép lány vagyok és sokat is edzem, szóval teszem az alakomért is.

Az a gondom, hogy mar 3 hete találkozgatunk és én már egy jó ideje nem szexeltem, rettenetesen kívánom már.

De valahogy ez a srác... annyira jófej, de külseje mégis taszít kicsit, pedig látom, hogy már nagyon kíván engem. (Még csak csók volt.)

Miért érzem úgy, hogy hiába jófej, emberileg oké számomra, nem tudom megtenni, hogy lefeküdjek vele, pedig eljatszottam már a gondolattal?

A teste is okés, de valahogy a feje nem jön be. És szex közben mégiscsak a fejét kellene néznem. (A legtöbbször) :D

De amúgy imádom mint embert, de mégis mit mondhatnék, bocs csináljuk sötétben, mert nem vagy egy szépség? :D


2017. szept. 10. 14:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

tetszik belül de kivül nem? és akkor mi van, ha ő nem olyan, mint te?


komolyan mondom a nők a külsőre sokkal finnyásabbak lettek a csávóknál...


Ezért lekoptatni egy normális srácot...ami ritka.

2017. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

#9 lol,te még butább vagy mint a kérdező,kösz,hogy jöttél 😂


Csináljátok hátulról,sötétben,papírzsacskóval a fejeteken.Esetleg külön szobában.

2017. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
amúgy ez a "jaaaj csak legyen sz.xi a srác" majd 25 felett el fog múlni. Akkor már az lesz, hogy "jaaaj csak legyen normális ez a srác":D
2017. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sosem fog elmúlni, hogy csak olyannal akarunk összejönni, akihez vonzódunk és akire kellemes ránéznünk.


A kérdező nem azt mondta, hogy troll a srác, csak neki nem jön be. Ez van.


Nem erőltetném magamra olyan érintését, aki nem vonz.


Nem látjuk milyen a srác, lehet, hogy 10ből 9 csaj összejönne vele, csak a kérdező nem találja vonzónak. Van ilyen is.


Lépj tovább. Fiatal vagy, szép vagy, miért kellene magadraerőltetned valakit, aki taszít?

2017. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Te meg egy agresszív, frusztrált pondró vagy. :)

Miért kéne bárkinek összejönni olyannal, aki szexuálisan taszítja? Maximum lelkileg més képlékeny, ~16-21 éves lányokat lehet beetetni ezzel.

2017. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

"Sokat edzem"


Akkor.gondolom az a bajod, hogy o nincs kigyurva? Mert akkor ultragaz vagy:0


Ne magadbol indulj ki soha ha ize szerelmet akarsz. Vagy ha ilyen alap dolgok ennyire zavarnak kb nem eri meg nezni a belsot. Nezd csak a kulsot es talan, de talan lesz normalos pasid.


Nagyon sok hozzad hasonlo csaj van. Nem.tetszik ez, nem tetszik az a KULSEJEBEN,de azert a normalis pasi az kene. A belsot meg cs...szheti

2017. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Melyik részét nem értetted annak, hogy a FEJE nem jön be neki?
2017. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!