Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác, nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, nagyon tetszik a személyisége, úgy érzem kezdek beleszeretni, egyre többször igénylem a közelségét. Viszont alacsonyabb nálam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én 173 cm vagyok, ő 168. Külsőleg nem is az esetem, viszont mindig hiányolom a közelségét, keresem a társaságát, beszélgetni akarok vele. Ez már szerelem? Viszont a magasság az borzasztóan zavar, ettől nem érzem elég nőiesnek magam mellette, így is önbizalomhiányban szenvedem. Érezteti velem, hogy ő is érdeklődik felőlem, viszont én emiatt mindig meghátrálok, és elbizonytalanodom. Annyira felszínesnek érzem magam.


21L


2015. nov. 22. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Az is vagy. Felszínes. És véletlenül sem szerelmes.


Mert amikor az vagy, az sem tűnik fel, hogy a társad egyik füle kétszer akkora, mint a másik. Hagyd békén szegényt!

2015. nov. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem vagy szerelmes, mert akkor nem zavarna.
2015. nov. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Máskor ne kövesd el azt a hibát, hogy közel engedsz magadhoz alacsony, vagy nem vonzó srácokat.

Rájössz, hogy a külsejük ellenére még értékes emberek és lelkiismeret furdalásod lesz, ha megbántod őket.

Nem mellesleg magad elé is tükröt tartasz és nem tetszik amit benne látsz.

2015. nov. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint amikor úgy veszed a nadrágot, hogy "majd belefogyok" :) De hogy komolyan is válaszoljak: döntsd el, hogy téged zavar, ha alacsonyabb, VAGY a hülye barátnőid cikiznek érte, köztük is esetleg pont a falkavezér, aki minden nap úgy öltözik, hogy titeket többieket legyorsuljon, és büszke rá, hogy szájjal rá tud húzni egy durexet egy uborkára. Mert ha ez a helyzet, akkor ne is törődj vele, a probléma nem létezik. Amint jól meglesztek együtt, mindenki azt fogja mondani, hogy "nézd, tök cukik, tehát akkor mégis van ilyen".


Az jobban aggaszt, hogy te képes vagy ettől függővé tenni a saját érzéseidet. Az "azt hiszem, szeretem" nem elég egy kapcsolathoz.

2015. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!