Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A személyisége nagyon tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A személyisége nagyon tetszik, de kívülről taszít! Mit tegyek? (20/L)

Figyelt kérdés

Randizom pár hete egy sráccal és nagyon tündéri fiú, jól érzem magam vele, nagyon új nekem, amilyen ő. Ilyennel még nem találkoztam és ez tetszik.

Én szép lány vagyok és sokat is edzem, szóval teszem az alakomért is.

Az a gondom, hogy mar 3 hete találkozgatunk és én már egy jó ideje nem szexeltem, rettenetesen kívánom már.

De valahogy ez a srác... annyira jófej, de külseje mégis taszít kicsit, pedig látom, hogy már nagyon kíván engem. (Még csak csók volt.)

Miért érzem úgy, hogy hiába jófej, emberileg oké számomra, nem tudom megtenni, hogy lefeküdjek vele, pedig eljatszottam már a gondolattal?

A teste is okés, de valahogy a feje nem jön be. És szex közben mégiscsak a fejét kellene néznem. (A legtöbbször) :D

De amúgy imádom mint embert, de mégis mit mondhatnék, bocs csináljuk sötétben, mert nem vagy egy szépség? :D


2017. szept. 10. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Minek randizol vele ha nem vonz?

Ha meg túl tudsz ezen lépni és különleges számodra akkor egy próbát megér. Lehet te lepődsz meg a legjobban utána.

2017. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ha szerelmes vagy, akkor a srác is megszépül :D de ha elmúlik a szerelem, akkor megint nem fogod szépnek találni.


Ennek ellenére azt mondom h próbáld meg vele. Kupáld ki. Beszéld rá új frizurára, arcszőrzetre, más ruhákra, egy kis edzésre (ha szüksége van rá).Biztos sokat dobna a megjelenésén.

Az én barátnőm átlagos volt eleinte, aztán elkezdett fogyózni(amiben támogattam) és az arca is sokkal szebb lett, mások szerint is.

2017. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kulso vonzalom nelkul 0 ertelme van kapcsolatba kezdeni. Ezert nem kezdunk el randizni olyannal, aki nem tetszik. Csak szegeny sracot szivatod ezzel.
2017. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiéhezetten nem tudsz vele ágyba bújni, akkor búcsúzz el tőle!
2017. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ennek így nincs értelme. Persze nehezebb "feladni", ha kedveled, mint embert, de ha nem kezdett el "szépülni" a szemedben (ez nálam is így van, lettem szerelmes olyan férfiba, akit fél évig ellenszenvesnek gondoltam pusztán a külseje alapján, de amint elkezdtünk beszélgetni rögtön helyesnek láttam), akkor ez nem lesz jobb és csak húzzátok egymás idejét.
2017. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Önélzetes a kis latol!
2017. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Nőként soha nem fogsz tudni beleszeretni olyan férfiba, aki külsőre nem tetszik. Legyél őszinte vele, és mondd meg neki, hogy nem néz ki elég jól!

Vagy csináljátok kutyapózban :)

2017. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Namiatökvanmár,újranyitották az idiótapitsavokaztcső kategóriát?
2017. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Mit tegyél? Hagyd a fenébe. 19-20 évesen még én is elhittem, hogy lehet az ilyesmiből valami, és összejöttem egy vészesen ocsmány emberrel, mert azt gondoltam, hogy belsőre összeillünk. Ő vette el a szüzességem, de hónapok elteltével rájöttem, hogy a szex gusztustalan vele. Végül kiderült, hogy a jelleme sem olyan, mint hittem, elkezdett súlyosan bántalmazni is, de ez már egy másik téma, akkor is előbb vagy utóbb vége lett volna, ha ez nem így történik.

Én egy szép, és igényes nő vagyok, miért azok közül kéne válogatnom, akik nem tetszenek?

Te is simán találhatsz olyan embert, aki tetszik, és mellé ugyanúgy jó fej, mint az, akivel most randizgatsz.

2017. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy esélyt. Ami biztos hogy te is megkapod a szex adagod meg a srác is. Ezen felül meg lehet hogy olyan jó lesz hogy akarod majd többször is:) Ha meg nem akkor elbúcsúzol tőle.
2017. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!