Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, zavarna titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna titeket, ha a huszonéves barátnőtöknek icikés videók készítése lenne a hobbija?

Figyelt kérdés

És rendszeresen, minden nap venne fel új részeket, töltené fel őket, icikés találkozókra járna? Aki nem tudja mi ez, linkelek egy példát:

https://www.youtube.com/watch?v=itWScLz1QY8


2017. aug. 29. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném, ha huszonévesen ennél azért komolyabb témák érdekelnék. Gyakorlatilag bármi jobb sminkelés, főzés, akár bideoblog.

Ez kb. olyan szint mintha egy 27 éves férfi matchboxokkal játszana és arról csinálna videót.

2017. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 9 évesen csinált ilyeneket. Most 11 éves és már ráunt.
2017. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mentálisan sérült? esetleg szereti a gyerekes dolgokat?

vagy mi okból? sima hobbi?


24F

2017. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert egy ilyen infantilis alak nem lenne a barátnőm.
2017. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, ha nívós, kreatív videókat készítene, nem zavarna, de ez kissé nagyon infantilis szerintem.
2017. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, már ha nem ez az életcélja. Ismerek pár vezetőbeosztású embert és tényleg gyerekes hobbijaik vannak. Lényeg, a hobbi, kikapcsoló, nyugtató, feltöltő legyen. Teljesen mindegy icikés videó, vagy csúszva mászva gyomlál, cérna képet készít, stb.
2017. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mádör of gád.


Hát akkor én meg csinálok ED EDD N EDDY fanvideót :D


Na jó, mégse.

2017. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak egy icike picikét :)
2017. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem aranyos sem mint zavaró :)

Én bírom a nem hétköznapi dolgokat amúgy is.

2017. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva engem a huszonéves is zavarna önmagában (kell a francnak a nyivákolás meg a többi) de a video alapján a kérdező messze van a 20-tól és nem pluszba...
2017. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!