Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így meg tudnám szerezni a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így meg tudnám szerezni a lányt?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje tetszik már nekem egy lány, de nem merek hozzá közeledni "az egyenes úton", ezért kitaláltam valamit a meghódítására.

Mind a ketten egyfele járunk haza, és az jutott eszembe, hogy úgy próbálnék "bevágódni" nála, hogy "megmentem."

A tervem a következő:

valakit beszervezek, hogy "támadja" meg hazafele a lányt, (persze csak finoman, kötekedéssel, ilyesmi) és akkor én meg ugye "megmenteném" őt.

Aztán már szerintem menne minden magától, megismerkednénk, msn, tali stbstb...


2010. máj. 25. 19:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Micsoda ötlet!!:D

Az egyenes út egyenes, de kicsit hétköznapi..

2010. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Odamehetsz hozzá, és aztmondod neki, hogy: Helló, nagyon tetszel nekem, a nevem *ide írd a neved*. Elkérhetem az msn címedet?" ezt írta a 2. kommentelő.


Ezzel szerintem az a gond, hogy

1. nem hiszem, hogy ez ennyire könnyen menne. Ha teljesen ismeretlen lánynak bemutatkozol és azt mondod hogy tetszel nekem ez még kevés, hogy bizalmasan tekintsen rád szerintem tehát csak értetlenül nézne a lány és nem hinném hogy elmondaná az msn címét. Ez még szerintem kevés, hogy egy lány elárulja.

2.részről meg nem is biztos, hogy van neki msn je :D akkor meg elég ciki a szitu... Azért nem mindenkinek van szerintem internet bevezetve otthon. És akkor ha nincs akkor msn sincs. :S. Vagy van net de nem használ msn-t. Én is még csak 2 éve használom a MSN-t, elötte nem.

2010. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

hát ezen most jót nevettem.............

ugye nem gondolod komolyan?

ha ezt meg tudod csinálni akkor képes vagy egyszerűen odamenni hozzá és elhívni vhova, vagy csak az msn-jét elkérni

én mindenesetre nem nagyon örülnék ha kiderülne, márpedig semmi sem marad örökre titok.

16/L

2010. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagy görénység lenne, de semmi baja nem esne, maximum megijedne. (én meg vígasztalgathatnám ;P)

Egyébként odamenni nem merek hozzá, mert parázok a beégéstől, ezért találtam ki ezt a kis malőrt.

2010. máj. 25. 19:58
 15/21 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja, hogy kérd el az msn címét. :). Érdekes, hogy ennyire magától értetődő dolog az, hogy biztos mindenkinek van msn -je? :D. Ezt nem értem. Szerintem nem vagyok abban biztos hogy mindenki használja az msn-t. Én pl. cseteltem egy lánnyal nemrég elkértem volna az msn-jét erre azt mondta : nincs msn-em... Tehát inkább a telószámot kéne elkérni az azért nagyobb sansz, hogy van neki. ;).
2010. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A telószám az szerintem olyan személyes, azt nem adjuk meg csak úgy mindenkinek szerintem, főleg egy lány egy sóvárgó fiúnak.
2010. máj. 25. 20:06
 17/21 anonim ***** válasza:
csak egyszerűen kérd meg h hagy kisérd haza,aztán jobban megsimerkednétek. sztem nem jó amit kitaláltál..boccs
2010. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Nekem ez nem jonne be. Mi van ha felelmebe elszalad? En annak jobban orulnek ha odajonnel, koszonnel, mondanal bokokat (milyen gyonyoru ... szinu szemed van ezt a lanyok szeretik) aztan elkerned az msn cimet. Masnap meg vennel neki bon-bon vagy amit szerett es beraknad a padjaba a neveddel.
2010. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem egy suliba járunk, de ez tényleg jó ötlet lenne! :D
2010. máj. 25. 21:28
 20/21 anonim válasza:

egyszerűen : LOLLLLLL lány vagyok és én a pasit jól elverném (persze ennek a lánynak a helyében).

egy lány jobban örül:

-ha HAZAKISÉRED!

-FELRAKODA A SULIBAN A SZÉKÉT MÁRHA EGY OSZTÁLYBA JÁRTOK,

-VIRÁGOT VESZEL NEKI,

-ELHIVOD PIZZÁZNI,SÜTIZNI

- HA MEGTEHETED MOZIBA,

-EGYSZERÜEN IRSZ NEKI EGY ÜZENETET H MEGADJA-E AZ MSN CIMÉT....

- A LÁNYOK MINIMUM EZT VÁRJÁK EL EGY FIÚTÓL.

2010. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!