Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így meg tudnám szerezni a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így meg tudnám szerezni a lányt?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje tetszik már nekem egy lány, de nem merek hozzá közeledni "az egyenes úton", ezért kitaláltam valamit a meghódítására.

Mind a ketten egyfele járunk haza, és az jutott eszembe, hogy úgy próbálnék "bevágódni" nála, hogy "megmentem."

A tervem a következő:

valakit beszervezek, hogy "támadja" meg hazafele a lányt, (persze csak finoman, kötekedéssel, ilyesmi) és akkor én meg ugye "megmenteném" őt.

Aztán már szerintem menne minden magától, megismerkednénk, msn, tali stbstb...


2010. máj. 25. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt melyik filmben láttad?
2010. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ja, egész jó...vagy:

Odamehetsz hozzá, és aztmondod neki, hogy: Helló, nagyon tetszel nekem, a nevem *ide írd a neved*. Elkérhetem az msn címedet?

2010. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
gyökér vagy
2010. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

és ha kiderül remélem jól pofánvág

mért nem lehet normálisan közeledni, nem kell indok hozzá

2010. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
jézus isten... milyen kreatív a fantáziád. sztem egyidőben menj vele haza, köszönj rá és kérdezd h van meg ilyenek.
2010. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
hát te nem vagy normális. ha meg kiderül, egy életre megutál.
2010. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Csáóka!


Ilyet ne csinálj, mert lecsekkolja, hogy ki volt tervezve. A lányok többsége azt szereti, ha valaki konkrét és őszinte. Mennyé' oda hozzá, és mond el a véleményedet róla. De lehetőleg ezt úgy próbáld neki elmondani, hogy ne úgy tűnjél, mint valami fanatikus vagy hódoló

2010. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, nem túl jó ötlet, ok hogy megmented, meg csak kamu a támadás, de akkor is gondolj bele, elég félelmetes, és lehet, hogy nagyon megilyeszted vele (ez semmiképp nem jó ötlet). A másik, ha kiderül, hogy ezt találtad ki szerintem tuti megharagúdna rád! Miért nem mersz közeledni hozzá?

Amúgy ha megmented attól még nem szeret beléd, ráadásul ez csak egy ürügy, hogy szóba állj vele! Szerintem egyszerűbb ha odamész hozzás és beszélgetsz vele! ha tetszel neki, nem a hős szerepétől fogsz tetszeni!

2010. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Disznó és a lovag" fellépésnek hívják. Szórakozóhelyeken lehet jól nyomatni, haverod rácsap a csaj seggére, te meg lerendezed.

Hosszú távú kapcsolat érdekében semmilyen trükk bevetése nem ajánlott, csak egyéjszakás kalandokhoz.

2010. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nemolyanjóötlet bár megcsinálhatod de nemajánlom(N)de tetudod úgyis te döntessz hasonlóban volt részem de ....:S nejólsültel:S szerintem ha hazafelé ugyanarra jártok akkor menj vele és beszélgess vele ......ez jobban be fog neki jönni ----->kérsz a szüleidtől (szülödtől ha csak egyvan:S!merelváltek:(:()pénzt és veszel neki egy rózsát... hazafele meglepedvele és máris közelebb kerültél hozzá am meg.....beszélj vele úgy mint a barátaiddal..:) EZEN NEMAZTÉRTEM HOGY BA**MEG TÉLLEG ASZTAKU*VA A*YÁD HÜLYE F*SZ...STB....HENEM AZT HOGY NEPÁNIKOLJ BE MER EGY CSAJ ÉS ????KITIZGA..:p:p DE TÉLLEG NORMÁLIS SZAVAKKAL DE MINTHA MÁR EZERÉVE ISMERNÉD:):) HIDDEL EZ SOKKAL TÖBBET FOG ÉRNI!
2010. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!