Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék még tenni? Bármire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék még tenni? Bármire képes lennék, ha vissza tudnám szerezni

Figyelt kérdés

volt egy barátom.. egy hónapot voltunk együtt,de igazából többet takart ez a kapcsoalt,mint elsőre hangzik. jobban szerettem/szeretem bárkinél. néhány napja beszéltük,hogy ő is így érez irántam, amikor még együtt voltunk.

aztán hirtelen jött a hír,hogy a munkája miatt elköltözik. aztmondta,hogy akkor a kapcsolatunk nem bírná ki,és amikor mondtam neki,hogy mennék vele,mondta,hogy egyéb problémák is vannak a kapcsolatunkban,van egykét igazán apró dolog ami zavarja őt(ezen mostmár tudnék változtatni,mivel tudom,hogy mi a problémája..)

de azthiszem elment a kedve egy kicsit az egésztől... aztmondta nemtudja mi lenne ha a munka nem lenne,hogy akkor is ezt mondaná-e..

én viszont szeretnék mindent megtenni,ami esetleg lehetséges,hogy visszakapjam. mit kellene tennem? sokat beszélünk egyébként azóta is. próbáljam jobban megismerni,és rendesen,megérően viselkedni vele és picit visszavonulni? ha a régi közös emlékekről beszélünk,az talán kicsit segít abban,hogy nehezebben felejtsen el?

mondtam neki,hogy nagyon sok mindent rendbe lehet hozni,csak azt nem ha az érzés múlik el..és erre aztmondta,hogy nemtudja,még le kell nyugodnia...

nagyon szeretném ha valahogy rá bírnám venni,hogy akarja.. persze nem erőltetni,csak szeretném ha ő is akarná. mert mindenkinél fontosabb az életemben...


2011. febr. 28. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

A régi emlékek segíteni fognak szerintem engem mindig meghatnak.

Én nem tudnék ilyen stílusban megnyilvánulni, a barátnőmmel mert ehhez túlzottan szentimentális, és megértő vagyok.

Pont ezért nincsen senkim talán..ez nem jön be senkinek..

24F

2011. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Első!

Egy kincs vagy,ne változz meg soha!!!

Kérdező:aki kifogásokat keres,az nem is szeret igazán,és a kapcsolatot sem szeretné.Aki nem fogad el úgy,ahogy vagy,az sosem szeretett igazán.Engedd el!

2011. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia 8:26 köszönöm.

(Első)

2011. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emlékek azokat hatják meg akik szerelmesek a másikba. Ha már nem, akkor csak kínos megemlékezés.


A pasi kiábrándult már belőled. tetszettél neki, de eltelt pont annyi idő ami alatt a pasik magukhoz szoktak térni és rájönnek hogy valami hiányzik.


Még jól is jártál, hogy ejtett téged és nem kell tovább szenvedned. Hagyd békén. Lehet hogy az ágyába még be tudnád rimánkodni magad, ha nincs senkije a láthatáron, de ebben sem lenne sok köszönet, mert nem tudja megadni neked amit szeretnél. Nem szerelmes. Ennyi.


32/N

2011. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!