Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza akarom szerezni őt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom szerezni őt. Nélküle képtelen vagyok bármire. Mit kellene még tennem?

Figyelt kérdés
nagyon sok, hosszú hónapok óta próbálom visszaszerezni, de már olyan elege van belőlem, hogy néhány közösségi oldalon megszűntette magát... de vissza akarom szerezni, nem akarok lemondani róla, szeretem, nagyon, úgy, mint még senkit.
2010. febr. 16. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én is ebben a helyzetben vagyok. Senkit nem szerettem még ennyire. De ő már nem szerelmes, azt mondta. Hihetetlen, nem tudom felfogni, de sajnos ez van. Nem hiszem, hogy te tudnál bármit tenni, én sem tudok mit tenni. Valahogy túl kell élni:S
2010. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
34%
Fürödj le!!!!!
2010. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Erőszakkal senkit nem lehet arra kényszeríteni, hogy veled legyen. Az, hogy törli magát közösségi oldalakról, az komoly intő jel arra nézve, hogy nagyon a terhére vagy. Hagyd békén, ne zakalsd.


Lépj tovább, hidd el, el fog múlni ez az érzés idővel. Lesz még száz ilyen és mindről azt fogod hinni, hogy nem tudsz nélküle élni.

2010. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a kerdezo mar maniasan ragaszkodik, hogy marpedig o massal nem lehet boldog. Pedig igen, de ehhez el kell engedni az alomkepet.

Az mar egyebkent is zaklatas, ha szerencsetlen torli magat kozossegi oldalakrol miattad. Engedd mar el vegre. Ha a multban fetrengsz, sosem lesz jovod. Es nem kegyetlen vagyok, csak en is atestem mar ilyesmin, mint szerintem mindenki, szal tapasztalat, "kelj fel" vegre, es ne sajnald magad!

2010. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne helyes, ha most a SAJÁT helyzeted helyeznéd előtérbe. Az, hogy szereted és oda meg vissza vagy még nem fog beléd zúgni. Nem szeret, szakítottatok. Nyugodj bele!

Tudom, rideg szavak és nem tetszik neked, de ezt már nem szabad csinálni, hogy rajta csüngni és magadra erőltetni. Ha azt mondja, hogy "elege van belőled", akkor ezt vedd komolyan. Próbálj emlékezni a szép dolgokra, amiket együtt csináltatok, próbálj egy ideig egyedül lenni és magadban rendezni a dolgokat. Most próbáld meg ezt. Tudom, nem könnyű, főleg, hogy ennyire szereted. De az Ő érdekében...hagyd őt békén!

2010. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor szereted vagy nem? Ha tényleg szereted, hagyd, hogy boldog legyen mással. Veled nem lenne az, hiszen ezek szerint már nem szeret. Törődj bele.
2010. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Az az igazi szerelem amikor képes vagy elengedni a másikat, ha menni akar.

Ez igen fájdalmas, de valószínű, hogy Veled már nem lenne boldog.

Engedd el! Neked is könnyebb lesz idővel.

2010. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tudom milyen az, sajnos.. hogy nagyon szeretni.. egy lány miatt 2 évig kivoltam, de az sem volt ilyen durva, hogy nem tudom még a munkám sem végezni.
2010. febr. 16. 15:42
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
sz@rd le!
2010. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minél jobban ráakaszkodsz,annál jobban elüldözöd magadtól.Csak megijeszted,hagyd békén,és ha igazán szereted,akkor engedd el,és adj neki egy esélyt,hogy mással boldog lehessen.
2010. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!