Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác kétszer is lemondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác kétszer is lemondja a "randit" akkor totál nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Azért idézőjeles mert még nem igazán dőlt el, hogy barátság vagy egyéb irányába megy el az ismerkedés. Mindkétszer a program előtt pár órával mondta le.
2017. aug. 23. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

És milyen indokkal?


Egyébként ha semmi halaszthatatlan dolog miatt, akkor igen, felejtős.

2017. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A héten kell teljesíteniük egy megrendelést, tegnap találkoztunk volna és mondta hogy nem sikerült elkészülniük, tegyük át mára, viszont ma is felhívott, hogy folyamatos csúszásban vannak ne haragudjak és nagyon sajnálja. Viszont ma nem mondta, hogy akkor mikor pótolnánk.
2017. aug. 23. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, ez esélyes, hogy nem nagyon érdekled. Vagy csak olyan szinten, hogy ha összejössz neki, akkor jó, ha mégsem, akkor is jó
2017. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezek után nem igen keresném a társaságát. Majd, ha akar, úgyis keres, ha nem, akkor meg egyértelmű, hogy nem érdekled.
2017. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fontos dolga van, sztem adj neki egy kis időt. Három a magyar igazság, várj vele egy picit, adj neki még esélyt. Sztem nem rajta múlik a dolog.


Nekem is lehet olyan a munkámból adódóan, hogy a randi előtt hívnak hogy menjek melózni, mert nincs ember :/

F.

2017. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!