Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult már, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy úgy éreztétek hogy túl sokat leveleztetek a találkozás előtt?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 1-1,5 hete levelezünk de átlag napi két levelet váltunk, amik terjedelme mindig kb A/4-es oldalnyi. Elég sok téma szóba került, komolyabbak, és semmiségek egyaránt. Eddig egyszer beszéltünk telefonon fél órát. Most találkozni is fogunk, de nagyon izgulok. Úgy érzem megvan az összhang, de mégis már mintha nagy "tétje" lenne úgy élem meg. Lassan egy éve vagyok egyedül, és végre úgy tűnik hogy talán most megtaláltam akit keresek. Szeretném nagyon hogy jól sikerüljön a találkozó, de pont ezzel a "görcsöléssel" nem akarom elrontani.
2017. aug. 18. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezért baromság mindent kitárgyalni előre. Találkozni kell 2-3 rövidebb beszélgetés után és kész. Nem fogod úgy érezni, hogy hatalmas a tét, hiszen nem ismered annyira, de legalább lesz miről dumálni.
2017. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól fog sikerülni, ez nem attól függ.

Egyébként, igen, szerintem is érdemesebb hamarabb találkozni és személyesen intézni.

2017. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is így érzem, csak sajnos nem tudtuk előbb összehozni.

Amúgy köszönöm a válaszokat.

2017. aug. 18. 21:33
 4/7 A kérdező kommentje:
*tudtunk
2017. aug. 18. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a hosszas levelezést, de nekem KÖTELEZŐ hosszan levelezni, mivel sok dolgot kell előre tisztáznom Vele.
2017. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Testmagasságot kérdezd meg feltétlenül és azt, hogy egyedülálló-e.


Én 3 hónapig leveleztem egyszer egy kedves 210 cm-es lánnyal, miközben 178 cm vagyok... A randin derült ki. :-)

2017. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 hónapig leveleztem egy másik helyes lánnyal, ott elfelejtettem megkérdezni, hogy van-e pasija.


Találkoztunk és persze ott derült ki. Ez is ciki volt...

Tényleg volt neki, de a Facebook adatlapját se néztem meg, pedig az elejétől fogva ki volt írva, hogy ki a párja.


Ezt hívják gondolati rövidzárlatnak, amikor az agyad olyan dolgot képzel el, ami valójában nem úgy van, vagy nincs is ott. Azaz az agy a számodra helyes "sémát" látja és a helytelent igyekszik elvetni.

2017. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!