Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne ezt megfelelően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt megfelelően kezelni?

Figyelt kérdés

Van egy jófej srác, jobban meg szeretne ismerni, találkozni, de én nem szeretnék egy jó ideig kapcsolatba belemenni senkivel, viszont félek, hogy ha ő többet szeretne és a visszautasítás miatt megharagszik vagy valami. Szóval bírom őt meg minden, szívesen találkozok, beszélgetek emberekkel, de én jelen periódusomban semmilyen párkapcsolatra nem vágyom. Épp kijöttem egy kapcsolatból, illetve elkezdek dolgozni, még marad egy hónap a nyárból, utána kezdődik megint az egyetem is.

Szóval ti hogy szoktátok az ilyen dolgokat intézni? Vagy le kellene építenem? Kicsit rossz érzés lenne, mert tényleg szívesen vagyok jófej emberekkel, meg alapjáraton szeretem is az embereket, de egyszerűen nem szeretnék most többet senkitől, mint barátság.



2017. júl. 30. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az egyenes út. És nem játszik ez a "nem akarom, hogy megharagudjon, ezért kímélem és emiatt csak a sz.art kavarom", tapasztalatból mondom - csak a nagy bajt hozza!

Korrekten szépen oda kell elé állni: Sajnálom, de a jelenlegi élethelyzetbe nem fér bele egy kapcsolat, nem tervezem jelenleg lekötni magam. Ha ez téged zavar, sajnálom. De csak barátok tudunk a jelenlegi helyzetben lenni.


Ennyi. Hidd el, még mindig hamarabb kiheveri és értékelni fogja, hogy nem szívatod heteken át.

2017. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megmondod neki ezt, és összejártok dugni. Ennyi 😃
2017. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!