Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megismerkedni egy szeretetreméltó lánnyal, aki nem verne át, hanem ő is szeretne? 24 vagyok.

Figyelt kérdés
Már pár éve nem volt kapcsolatom, pedig próbálkoztam már társkeresőkön, de a hölgyek még válaszolni sem voltak hajlandóak, aztán diszkóban is, de ott sem volt egy komoly gondolkozású lány, és persze próbálkozom a való életben is, akárhol járok, dehát nem nagyon jön össze. Nem vagyok egy nyomulós alkat, sokkal inkább visszahúzódó természetű vagyok, lehet ez is baj. Segítsetek kérlek!
2008. okt. 19. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

19 éves lány vagyok. Szívesen beszélgetnék Veled. Ha gondolod, én hajlandó leszek válaszolni is. Szerintem elég komoly gondolkodású lány vagyok. De ha teszel egy próbát, majd meglátod!

2008. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismizni van kedvem Veled.

Nem szoktam a pasi témaimban szorakozni...

20 éves leányzó vagyok.Szeretek minden felerol beszélgetni.Ami a szívemen az a számon is általában.

Ha érdekellek esetleg,az email címemre tudsz írni.

Udv!

2008. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én ugyanezzel a "problémával" küzdök, csak én 20 éves vagyok. Tudom, hogy ez nem társkereső, de én nem érdeklek valakit?

2008. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Harmadik "Válaszoló"!

Én vagyok az első "válaszoló". Azért teszem csak idézőjelben, mert nem igazán választ adtunk. Engem érdekelnél, ha gondolod írjál privit!

2008. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!