Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randi után kezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randi után kezdtek kötődni a másikhoz és érzitek, hogy ebből lehet komoly kapcsolat, szerelem?

Figyelt kérdés

Ősszel pár hónapig volt egy barátnőm, jó volt vele, de nem volt meg a kémia, vártam vártam hogy beleszerelmesedek-e, de nem. Vége lett, és nem éltem meg traumaként.

Most megint randizgatok egy lánnyal, túl vagyunk az első randin, szimpatikus meg jó volt vele, de nem érzek semmi plusz érzelmet.

Ez kialakulhat később, vagy nem is lesz már akkor szerelem ebből?

Ti hanyadik randi / mennyi ismertség után kezdtek érzelmeket táplálni a másik felé?

Nem volt még hosszútávú komoly kapcoslatom

22 fiú



2017. aug. 10. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Nálam csak akkor tud kialakulni szerelem, ha már ismerem a másikat, a valódi önmagát, vannak közös élményeink, stb, és már eleve szeretem őt barátként, szóval 1-2 év.

23L

2017. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ez hogy megy nálad egyes ? 1-2 évig ismerkedős/randi szakasz ? Tehát addig technikailag nem "jártok" ? :O
2017. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

#2

Írtam. Barátként ismerem meg őket. :) Minden új emberhez úgy állok hozzá, hogy haverként ismerem meg. Aztán van néha, hogy valakivel később több tud kialakulni.

A mostani párommal 2 éve voltunk haverok, mikor összejöttünk. :)

2017. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A párom a harmadik randin szerelmet vallott, én kb 2-3 hónap után éreztem azt, hogy szeretem. Két éve vagyunk együtt.
2017. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En mikor elkezdtem randizni a mostani parommal akkor elotte beszeltunkneten es mikor talalkoztunk mar megvolt a vonzodas. En mar most szerelmesnek erzem magam es O is :) pedig kb 1 honapja ismerjuk egzmast vagy masfel. Szerintem ez mar az elejen ki kell alakuljon
2017. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második, harmadik randi után ha nem is szerelmet, de egy erős szimpátiát már kellene érezni. Vagy azt, hogy el tudnád vele képzelni a jövőt és kíváncsi vagy még rá. A vonzalmat meg már a legelején, hogy megsimogatnád, hozzábújnál, megcsókolnád, egyebek.
2017. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En mar az elejen szoltam neki, hogy nalam kb. 100 ev mire beleszeretek.

Biztosan kb. harom honap utan ereztem.

Azt, hogy kedvelem es vonzodok hozza kb. a 2-3. randin.

2017. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!