Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova lett a spotaneitiás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lett a spotaneitiás a legtöbb pasiból?

Figyelt kérdés

Eddig 2 kapcsolatom volt, mindkettő úgy alakult ki, hogy a fiúk folyton hívtak találkozni, hívogattak, írogattak amikor csak tudtak, aztán én is egyre többet kerestem őket, ahogy elkezdett elmélyülni a dolog és megbíztam bennük.


Ehhez képest most fél éven belül a 3. randipartnerem is ilyen baromi tervezős típus, mintha olyan elfoglalt személyek lennének, hogy előre be kell írni a naptárba a randiidőpontokat(kb heti vagy kétheti 1 alkalom, ami lószar), pedig túlzott elfoglaltságról szó sincs, közülük 2 egyetemista volt, egyik passzív féléven, másiknak nyári szünete van, akárcsak nekem, a harmadik pedig csak heti 3 napot dolgozik. Nem hívnak csak úgy fel, energiatakarékosak, kb mintha ez az egész randizgatás ilyen állásinterjú szerű folyamat lenne, nem arról szólna, hogy jól érezzük magunkat, megy a játszmázás folyton...ettől én pedig elkezdek eltávolodni tőlük, mert úgy érzem, hogy vagy más lánnyal is randizgatnak, vagy nem fogtam meg őket annyira...miért olyan ritka a szenvedélyes, spontán pasi? Vagy csak én fogtam ki rosszul néhányat?

21L



2017. aug. 4. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Feltehetően nem fogtad meg őket annyira.
2017. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, az első randik mindig nagyon jól sikerültek, másodikra is ők hívtak, nem én őket :D Szóval...nem tudom.
2017. aug. 4. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért felnőtt embereknek vannak más teendőik is, mint kisiskolásként egész nap facebookozni meg telefonálni. Előre tervezni kell, ilyen a felnőtt élet.
2017. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Cicalány, attól, hogy szeretnél mindig a középpontban lenni, de nem vagy, attól még lehet spontán a srác.


Nálam is be van írva egy-egy délutáni elfoglaltság is a naptáramba, mert különben elfelejteném. Én sem érnék rád többet, mint heti 1 max 2 este, mert vannak barátaim, családom, elfoglaltságaim, amikről nem mondanék le, ha nem muszáj.

2017. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak kötelességeim, de egy kapcsolat ne arról szóljon már, hogy heti 1x összefutunk. Vagy ennyire az elején, első néhány randi alkalmával ez normális így?
2017. aug. 4. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A randizási szakaszban szerintem teljesen normális, ha hetente van egy vagy maximum két randi. Elég irreálisnak tűnik ennél több az elején. Amúgy egyszerűen arról van szó, hogy a korábbi két srácot nagyon érdekelted, az utóbbi hármat meg nem annyira. Továbbá lehet közöttük személyiségbeli különbség is. Én pl. biztos nem hívogatnám folyton a lányt, de van, aki folyton együtt akar lenni a másikkal már az elején is. Te pl. nyilván ilyen vagy, az utóbbi három srác meg nem.


Amúgy nem tudom, hogy az megvan-e neked, hogy az ismerkedés meg a párkapcsolat alapja a kommunikáció. Pl. ha bejön egy srác és randiztok, akkor nyugodtan megmondhatod neki, hogy Béla, nekem nagyon szimpatikus vagy, jól érzem magam veled és örülnék, ha gyakrabban találkoznánk és néha randik között is felhívnál. Aztán ha neki is annyira bejössz, akkor vélhetően ez is fog történni, ha meg nem, akkor legalább tudod, hogy nem passzoltok.

2017. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sponteneitást szerettél volna írni ugye? :) 6.-nak van igaza. Bár én is szeretem inkább az előre tervezett dolgokat. Jó, nem hetekre...


A tervezett-be is lehet szenvedély!

29f

2017. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pontosítsunk: valójában azt várod, hogy találják ki a gondolataid, hogy te mikor mit szeretnél csinálni, akár úgy is, hogy még te magad sem tudod.


Sajnos attól, hogy te otthon ülsz és azt várod, hogy a másik hívjon, neki még lehet valami dolga, hogy nem teszi ezt meg. De persze ezért is ő a hibás. Nyilván.

2017. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem, meg jól látja a kérdést, nincs spontaneitás ma sokunkban és ami elszomorító, egyre kevesebbekben.

De a lányokban sem. Ez korral (14-28-ig) kb. jár.

Miért ?

1. mert ilyenkor minden más fontosabb, mint a kommunikáció (személyes) azzal akivel ágyba is bújsz.

2. Fontoskodják magukat akárhol abban a hitben, nehogy valamiről lemaradjanak.

3. Ugyanezért képesek nem aludni éjjel 2-3-ig, csak ha már lefordulnak a székről, vagy akárhonnan.

Stb stb stb.


Én meg simán "ugrok", ha egy exem felhív, hogy menjünk fagyizni mondjuk, persze ugyis szex lesz a végén és mindegy hogy hol.

Ez miért is jó ?

Mert leszarm a büszkeségem, hogy elhagyott, vagy elhagytam, nincs öntudatosság, stb, csak életélvezés van, az a két három óra a fontos és kész.

Nem pedig a FBlike kergetés, a Messengerlesés és hasonlók, amik sztem csak idegroncsot csinálnak hosszabb távon.

Vagyis spontán hagyomhogy élvezkedjenek rajtam és én is élvezkedek máson, és nem agyalok, hogy komoly kapcsolat vagy hasonlók.

Ha holnap is kiváncsi vagyok rá akkor felhívom és holnapután is. És egyszer csak azt veszed észre, hogy eltelt 3-4 év, de hogyan is,úgy hogy nem agyalsz, filózol, hogy jó e ez nekem, meg hááááát majd kialakul később, meg még meglátjuk komoly lesz e, bár nem hiszem, meg küzdjön meg értem (mondják a lányok).

Ez az agyalás, az én verzióm meg a spontaneitás, ami mellesleg sokkal boldogabb időszakokat éveket ad az embernek.

Ennyi, sorry, ha hosszú volt.

Ja, 50F

2017. aug. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!