Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok hátárny, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok hátárny, ha akivel ismerkedtek vallásos keresztény?

Figyelt kérdés

Egyáltalán ismerkednétek ilyen emberrel?


23/F


2017. aug. 9. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Hátrány. De én a logikára izgulok.
2017. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Szóval templomba jár meg ilyenek? Mert az kizáró ok.
2017. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Tök jó haverok lehetnénk, semmi bajom a vallásos, hívő emberekkel, de párkapcsolat kizárt.
2017. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy 133-as az IQ-m és jogot hallgatok szerintem semmi baj a logikámmal.
2017. aug. 9. 21:00
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nem az én világom.
2017. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vallásos keresztény lánynál biztosan előny. A többieknèl hátrány.
2017. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Heart of Darkness ***** válasza:
93%
Az IQ-nak semmi köze ahhoz, hogy kit mennyire vakított el az, ha belenevelték a vallást.
2017. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Megint képtelenek sokan értelmezni a gombokat. :D

Az, hogy én nem akarok kapcsolatot ilyen pasival, az akkor is teljesen hasznos válasz, ha te, kedves lepontozó, akarsz. Mindenkinek a magánvéleményét kérdezték. Aki képes erre rányomni, hogy "nem hasznos", az funkcionális analfabéta (nem érti meg, mit jelent a "releváns válasz" fogalma), és/vagy retardált.

2017. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem hátrány,de én nem vagyok az, szóval inkább én lennék hátrányban az ő részéről szerintem.. :D
2017. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Ha belegondolsz a párkapcsolat alatt ez mindig is probléma lesz.

Pláne, ha a szüleid is erősködnének, hogy de ő is menjen veletek, ha olyan típusúak lennének, mély tisztelettel írom, hogy nem tudom milyen típusúak, én csak ezen oldalról mutatnám most csak be ennek a kapcsolatnak a hátrányait.


Abból minden lenne csak nem párkapcsolat, csak különbség, és egy idő után lehet már csak különbségek lennének, mert valamelyikötöknek alkalmazkodni kéne.

Képzelj el egy ateista természettudományokért rajongó hölgyet, akinek mondjuk volt ugyan köze a valláshoz, de x idő után rájött, hogy az nem az ő világa, és teljesen különböző a gondolkodása, és a világnézete.


És minden ilyen kérdést, amit te vallással magyarázol, ő mindig tudna kontrázni tudományos magyarázattal.

Szerinted ő szabadnak érezné magát ebben a kapcsolatban?

Mert láttam én már több olyan katolikus embert aki nem tisztelte a szabad akarat mivoltát és a privát szférát.


De egyszer mesélték nekem, hogy egy bácsi vitte a reptérre a kislányát, mert meglátogatta a kislány. A feleségétől elváltak a vallás miatt.

Na most kérdem én, a nagy szeretet és a szabad akarat amit ők hirdetnek, hol van?

A bácsi mondta, hogy szerette a feleségét, de egy idő után sajnos a vallás közéjük állt, és állandóan a feleség részéről csak az volt a téma.

2017. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!