Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor mondják a nők azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondják a nők azt hogy "nekem egy kicsit sok vagy"?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem vagyok egy szószátyár típus, szóval meglehetősen keveset beszélek, azt is röviden, tömören. Külsőre nagy darab ember vagyok (190cm/112kg), de aki ismer az tudja, hogy kenyérre lehet lenni, egyáltalán nem vagyok agresszív alkat. A hajam pár mm van nyírva,mert elég ritka, viszont rövid szakállat hordok. Szóval a kérdés alapja, hogy külsőleg lehet a probléma? A rólam készült fotón is szakállal vagyok fenn, még picit több hajam volt akkor, de egy 6 hónapos képről beszélünk.

2017. aug. 3. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%
A "kicsit sok vagy"-ot a méreteidre értik. Ne 150 centis töpörgyűkkel kezdj hanem szép hosszú combú 180 centis nőkkel.
2017. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%

"Nehezek a csontjaim" :DDDD

Csodálom, hogy lehet valaki súlyemelő ráadásul versenyző ilyen hiányos anatómiai ismeretekkel, nehezek a csontjai aszongya. Egy 140 centis nő és egy 2 méteres férfi csontozata között is max 2-3kg eltérés lehet. Jó mindegy ezt félretéve látszik az írásodon, hogy csak fényeztetni akarod magad hátha valaki leírja, hogy uhhhh mekkora darab pali jaj de bejön te nagy mackó. Hát a kép amit linkeltél nos 1000ből úgy 10 nőnek jönne be max, ez tipikus "fatbuild" alkat ráadásul kopasz szakállas tipikus kidobó kinézet ami nem nyerő bár tudom sokan ezt hiszik. Régen én is azt hittem ez jön be a nőknek :D

És a nők utálják ha a pasas sokat foglalkozik a külsejével és ez nem csak a testépítőkre vonatkozik hanem azokra is akik folyton nézik magukat a tükörbe, hogy elég jól áll a haj meg azokra akik állandóan azt nézik éppen kinél nagyobbak meg vajon elég elrettentőnek és veszélyesnek/kemény csávónak tűnnek-e(de persze nem azok). Egy időbe én is sokat mozogtam ilyen körökbe és nagyon fárasztó egy idő után. És édes kevés ha csak annyi erényed van, hogy nagydarab vagy. Talán ez a problémájuk, hogy ezzel tudsz előrukkolni semmi mással, és ettől várod, hogy hanyatt dőljenek. De akkor kimondom amit hallani akarsz, a nők félnek tőled mert annyira ijesztően nézel ki fúúú nagyon durva lehetsz és nagyon férfias végre valaki nem a tipik mai pálcika fiú, az igazi nőknek ez kell ne add fel a reményt, biztosan mindjárt írnak páran privátot nyugi!

Na most jobb?

2017. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kik itt a "nagyokos" lepontozók. Vagy csak a kérdező nem akarja elfogadni, hogy el lett utasítva...


De a legtöbb nő nem mondja ki nyíltan, ha le akar egy pasit koptatni. Ha valaki nem jön be nekik, általában semmit se mondanak, csak távolságtartóak vele. Ha már odáig jutnak, hogy bármit mondani kell, akár csak ennyit, hogy "nekem kicsit sok vagy" akkor már NAGYON elegük van az illetőből.

Nyugodtan le lehet pontozni, de attól még ez így működik. Tapasztalatból tudom. Tetszik, nem tetszik, ilyenek a nők. Tudom, hogy baromi kellemetlen és nehéz elfogadni kérdező, de ez van.

2017. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az elején a stílusodra gondoltam, hogy sok lehet, a leírás alapján viszont a testalkatodra. Viszont mióta többször hosszan reagáltál, a stílusod egyértelműen a sok. Nyomolús, szájbarágos, magyarázkodós. Sokszor mondod el ugyanazt, nem létező problémát generálsz.. szóval sok vagy. Beszélj kevesebbet, és mondj többet!
2017. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is a súlyodra gondoltak, mivel ahogy leírtad, nem vagy nyomulós, agresszív állat.


Próbálj valamit mozogni, sportolni, az a 5-10kg minusz még a hasznodra válhat. Egy kissé túlsúlyos vagy, bár a magasságod miatt ez nem tűnik fel annyira. Én is hasonló cipőbe járok, annyival másabb, hogy 198cm/107kg vagyok.


Nemrég kezdtem el fogyózni, meg mozogni, és lement egyből 2 kg. Nem sok, de idővel jót tesz majd. Nem a mérlegen fog látszódni, hanem az alakodon. ;)


Sok sikert!

29f

2017. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szoktam valakire ezt a kifejezést használni, ha hozzám képest túl gyorsan akar haladni, többet akar találkozni, mint amennyi időm van, többet akar megtudni rólam, mint amennyit ki akarok adni magamból, nem hagy időt a bizalom kialakulásához. A termetedre és külsődre nem ezt a kifejezést használnám, ez a kifejezés nálam egyértelműen a viselkedéssel hozható kapcsolatba.
2017. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
"Sokszor mondod el ugyanazt, nem létező problémát generálsz.." - Erre pedig azt használnám, hogy túl körülményes vagy.
2017. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

én akkor mondok ilyet, ha idegesít a másik. pl sokat beszél, felesleges dolgokról beszél, beszólogatós poénjai vannak, nem száll le rólam, nem vicces, de állandóan próbál az lenni és röhög, vigyorog stb. vagy esetleg túlságosan vehemensen beszél, erőlködik, csak mondja és mondja amit gondol, mindenki mást félrelökve.

külsőségekre én soha nem mondtam még ezt, meg nem is mondanám.

2017. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem azt mondta, hogy "túl sok", hanem azt, "hogy kicsit sok".

Aki a nyomulásra és a közvetlenségre, beszólogatásra utalt, talán abban lehet valami, de ha valaki kiéri a véleményemet akkor őszinte szoktam lenni. Még az is lehet hogy nem tetszik neki amit hall, de akkor így belemondod a másik arcába, hogy a válasz nem volt megfelelő és ne rontsd tovább a levegőt? Szerintem ez tiszteletlenség a másik féllel szemben.

Azt nem kell megmagyarázni, hogy ez egy lekoptató szöveg, erre magamtól is rájöttem, arra lettem volna kíváncsi mi késztette erre. Mindenkinek ment a zöld!!!!

2017. aug. 4. 10:21
 20/21 A kérdező kommentje:
"12" amit írtál az óriási tévedés. Azonos korú és testmagasságú férfi és nő között lehet 2-3kg különbség a csontozat tömegében. Egy 140cm Nő és 200cm férfi között ennél sokkal nagyobb a különbség, csak ha a csontozat térfogatát kiszámolod akkor is akár a duplája-triplája is lehet.
2017. aug. 4. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!