Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor mondják a nők azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondják a nők azt hogy "nekem egy kicsit sok vagy"?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem vagyok egy szószátyár típus, szóval meglehetősen keveset beszélek, azt is röviden, tömören. Külsőre nagy darab ember vagyok (190cm/112kg), de aki ismer az tudja, hogy kenyérre lehet lenni, egyáltalán nem vagyok agresszív alkat. A hajam pár mm van nyírva,mert elég ritka, viszont rövid szakállat hordok. Szóval a kérdés alapja, hogy külsőleg lehet a probléma? A rólam készült fotón is szakállal vagyok fenn, még picit több hajam volt akkor, de egy 6 hónapos képről beszélünk.

2017. aug. 3. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Én akkor mondanám, ha idegesít az illető. Ha a méreteddel lenne gond, akkor azt mondanám, hogy túl nagydarab vagy hozzám vagy valami.
2017. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez inkább úgy hangzik, mintha túl nyomulós lennél.
2017. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

#2-el értek egyet.


Külsőre nekem tetszenél (a leírtak alapján), de, ha nyomulós vagy vagy érzelgős, vagy túl hízelgős, akkor én is azt mondanám, hogy ne haragudj, de nekem túl sok vagy.


Bár azt, írod, hogy röviden és tömören beszélsz...


Reális véleményt, végül is így ismeretlenül, nehéz mondani.

2017. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A legrosszabb ***** válasza:
80%
A "nekem egy kicsit sok vagy" arra utal, hogy marhára nem jössz be neki és azt szeretné, ha lekopnál róla. Sajnos ennyi a történet. Bele lehet ebbe mást is magyarázni, de szerintem teljesen felesleges.
2017. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a stílusom miatt mondták volna,mert nagyon visszafogott voltam, de úgy látszik ez sem volt elég. Fiatal koromban súlyemeléssel és erőemeléssel foglalkoztam, de egy sérülés miatt abba kellett hagynom, ez 10 éve történt. Mondjuk az alapok megmaradtak, 52 nyakam van. Nem titkoltam el semmit, előre leírtam hogy nagy darab vagyok, de élőben úgy látszik még rosszabb.
2017. aug. 3. 18:40
 6/21 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok nyomulós alkat, inkább visszafogott. Többet hallgatok mint beszélek, lehet ez a hiba. Vagy a külső és belső nem stimmel és emiatt mondják? Esetleg megijednek? Nem szeretnék fényképet felrakni, de ehhez férfihez nagyon hasonlítok, csak szakállal.

[link]

2017. aug. 3. 18:45
 7/21 anonim ***** válasza:
18%

"Nekem egy kicsit sok vagy"

=

Takarodj a szemem elől, soha többé nem akarok veled találkozni, csak nem merem a képedbe mondani, úgyhogy remélem ennyiből megérted és nem keresel többet, vagy legalább annyit sikerül elérnem hogy egy darabig leszállsz rólam.

2017. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Kövér vagy, ennyi. Már 95 felett lekövéreznének, de így...
2017. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Volt már olyan randim,amikor a leányzó azt mondta, hogy félelmetes vagyok, és bele se mer gondolni, mi történne, ha eljárna a kezem. Mondjuk ezt nem is értettem, hogy miért feltételez ilyet rólam. Szóval adott egy beszélgetés, kb fél óra, nem nyomulok, nem teszek fel kényes kérdéseket, nem terelem a témát a szexualitás irányába és akkor hirtelen kapok egy ilyen bélyeget, nem tudom hova rakni. Mondja azt hogy rosszabb mint a képek alapján gondolta, vagy bármi konkrétumot.
2017. aug. 3. 18:53
 10/21 A kérdező kommentje:
8-as válaszolónak írom, hogy amikor leszakadt a combizmom és hónapokig nem tudtam járni, akkor sem voltam 90kg alatt, nekem az az alap, nehezek a csontjaim. Nem vagyok dagadt, 5-10kg tudnék fogyni, ha ezen múlna az életem.
2017. aug. 3. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!