Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket mi szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mi szokott kiborítani egy randin?

Figyelt kérdés

Gondolok arra pl., hogy mi az, ami nagyon unszimpatikus vagy egy örök hiba a férfiak részéről. Pozitív és negatív tapasztalatok? STB.

Köszönöm előre is.



2017. aug. 2. 19:53
 1/10 Linó03 ***** válasza:
100%
Nekem volt egy barátom, akivel távkapcsolatban voltam, és előfordult pl. hogy csak 3 órát tudtunk együtt tölteni, de ő akkor is el tudott menni fél órára telefonálni, úgy, hogy nem is láttam. Ez elég negatív volt.
2017. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Már egy ideje együtt vagyok a barátommal, de a mai napig nem tűröm, ha randin pittyeg a telefonja, mindent eldob a kezéből, és azonnal előveszi. Igyekszik figyelni erre szerencsére, de néha szólnom kell. Első randin ez kizáró ok lenne a folytatásra.
2017. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem figyel oda rám. Nekem volt egy olyan randim pár éve, amikor a fickó elvitt megnézni a kilátást, de látszott rajta, hogy nem is érdekli, csak azért vitt el oda, hogy mutasson valamit. Vagy mert így szokták. Nem is találkoztunk többet.
2017. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha tesze tosza és látszik, hogy nincs önbizalma és én irányítok helyette.
2017. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha késnek, vagy a trágár beszéd.


Egyébként, randizni nyilván olyannal megyek el, akivel valami közös van bennünk, vagy legalább valamennyire megismertem őt.


Ettől függetlenül még persze a randi alatt rájöhetünk, hogy nem egymást keressük.


De olyannal meg alapból nem megyek el, akiről már sejthető lenne, hogy a hajamat tépném és semmi közös témánk nem lenne vagy nincs köztünk meg a vonzalom.

2017. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Engem is a telefonos dolog tud a legjobban kikészíteni. Ha azt látom, h egy pár ül az étteremben, és mindketten a telefont nyomják.. Elég gáz. Ha én kibírom telefon nélkül, elvárom ezt a randipartnertől is.
2017. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

"A húgod jól néz ki?" :D


Plusz még amit az előttem is írtak. Akkor ha nagyon feltűnően bámulja a csajokat, igénytelen, hímsoviniszta megjegyzéseket tesz, istenít és minden létező pozitív tulajdonággal illet.

2017. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Ezeket a tapasztalat inspirálta sajnos:


-ha végig én beszélek, ő meg csak hallgat, hümmög meg bólogat.

-ha mindenben egyetért és soha nem hallom semmiről az ő véleményét. Baromi idegesítő és semmilyen.

-ha nem képes kicsit huncutkodni velem, vagy flörtölgetni, vagy kicsit lazább lenni, közvetlenebb. Az egész ilyenkor úgy néz ki, mint egy állásinterjú, nagyon kémiátlan.

-ha a szavamba vág

-ha idői korlátot szab a találkozónknak (pl hogy 4-kor találkozunk és kiköti, hogy 7-ig ér rá...)

-ha nekiáll az exéről beszélni. Megemlítheti, de mikor van egy olyan érzésed, hogy nem tette magát túl rajta, és vagy szidja, vagy isteníti, az nyomasztó.

-ha folyton a szexről akar beszélni, meg a megdöntött nőjeiről.

-ha megkér, hogy fizessük felesben. Nálam alap, hogy fizetem a magamét, hacsak nem mondja határozottan, hogy nem kell. Viszont mikor valaki ezt elvárja, az illetlen számomra.

-ha csak a külsőm miatt képes dicsérni. Rendben, kedves dolog, ha megdicséri az alakom, vagy a frizurám, vagy az illatom, de mikor semmi másra nem csillan fel a szeme, meg nem értékeli, amit mondok (holott szerintem annyira azért értelmes vagyok, hogy legyen másért is tisztelni, és ne a külsőm legyen csak)

-ha szidja a családját, vagy bárkit. Számomra gusztustalan, ha azt mondja, hogy "utálom apámat"... Volt ilyen. Akkor inkább fogalmazzon úgy, hogy "nem túl felhőtlen a kapcsolatunk", vagy valami illő.

-ha nem lehet vele tartalmasan beszélgetni. Mikor minden szar megy attól kezdve, hogy hogy bszott be a haverjaival, addig, hogy mit nézett a TV-ben, de lényegi dolgot nem tudunk meg egymásról. Ha van tabu a beszélgetésünkben, az engem zavar. Nem kell beszarni, ha egy nő arról akar beszélni, hogy szeretnél-e gyereket, mert nem biztos, hogy most azonnal akar tőled. Én szeretem ezt tudni, vagy azt, hogy hol és hogyan képzeli el a jövőjét, mit tanul/dolgozik és mit jelent számára, ilyenek. Aki ezt elhülyéskedi és kikerüli, az nálam kuka.

-karótnyelt. Előadja az úriembert, nincs benne semmi pimaszság. Nem kell bunkónak lenni, de megint ez a túl hivatalos, vagy túl "be akarok nyalni" stílus nem jön be. Olyan, mintha végig lesné minden kívánságom ahelyett, hogy önmagát adná. Aki önmagát adja, az igenis megmutatja a szerethető tökéletlenségeit akkor is, ha közben igyekszik jó benyomást tenni. Eljátszani Mr. Tökéleteset, aki mindenben álmaid pasija akar lenni (és épp emiatt nem lesz az), gáz. Nem szeretem, ha valaki hercegnőként vagy úrnőként viszonyul hozzám a randin, elismerhet, megdicsérhet, de nekem nem kell csodáló.

-nyomulás. Ha annak ellenére, hogy látványosan nem akarok csókolózni (kerülöm a szemkontaktust, kicsit elhúzódok) próbálkozik, meg a szükségesnél többet nyúlkál vagy tapogat, az nekem sok. Szeretem a közelséget, egy-egy apró érintést, esetleg csókot, ha már egy ideje beszélgetünk. De azt nem, ha rám akar mászni szinte, és úgy beszélget velem, hogy közben a combom simogatja, mint aki oda sem figyel, csak azt várja, hogy befogjam. Legalábbis ilyen érzés. Megalázó.

-ha folyamatosan csak kérdezget. Ha nem lehet belemélyedni egy témába sem, mert mindig váltogatja őket és hasonlók. Idegesítő és nem természetes. Nem szeretem a kapkodást és a "generált" beszélgetéseket.

-ha nem kísér el a buszmegállóig. Kivéve, ha neki előbb megy a busza/vonata, utána meg várhat órákat. De a belvárosban, ahol napközben max 20 percenként jár minden... Ne már.

-ha rágyújt mellettem. Akár dohányos, akár nem, nem zavar, ha dohányzik, de ne rám fújja a füstöt és ne lógjon a szájában a csikk, ha velem van.

-ha hívja a haverját is, vagy találkoznak és nem jelzi neki, hogy ez egy randi. Nem röhög, velem ezt komolyan megcsinálták.

-ha a kibäszott mobilját nyomkodja. Elő sem veszem a randi alatt, esetleg csak akkor, ha elmegy a másik mosdóba, vagy hívnak (általában lenémítom, de ha nem lenyomom ilyenkor), vagy ha kérdéses, hogy mennyi idő van. De hogy ott irkáljon mellettem? Takarodjon haza nyomkodni azt a szemetet akkor.

-ha büdös a szája. Nem kell fogat mosnia feltétlen, de vegyen már be egy rágót, vagy ha megkínálom, ne utasítsa vissza.

-ha ápolatlanul (zsíros haj, koszos körmök, koszos ruha, izzadt szag stb) jön randira. Nyilván én sem vagyok a topon, ha hétköznap estére van megbeszélve a randi, és egyetemről jövök. De azért nem az utolsó percben beszéljük meg a randikat, hogy annyira ne tudjon hajat mosni, vagy megborotválkozni, vagy valami...


Talán ennyi. Tudom, soknak tűnik, de fiúk, ha már én is figyelek ezekre és Rátok, szeretném, ha ti is megtennétek ezt velem és megadnátok ezzel is a tiszteletet. :/

21N

2017. aug. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
koszi ezt a remek valaszt 21 es
2017. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8-as nagyon jól összeszedte! :)
2017. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!