Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok az baj szokott lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az baj szokott lenni, ha a srác egyszerű és nincsenek nagy igényei?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2017. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 Kifejtenéd?
2017. febr. 16. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdés mi a nagy igény. Ha nem vágyik 200nm-es úszómedencés villára, meg 3 sportkocsira, csak egy átlagos, normális életre az nem baj.

Ha viszont elég neki hetente fürdeni, és "addig jó egy ruhadarab, amég le nem szakad róla", az viszont nagyon gáz...

2017. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3


Nem erről van szó. Nyilván tiszta, és szeretne fedelet a feje fölé. Ezek túl közhelyes megközelítései a kérdésnek.


Kikre szokták rámondani, hogy egyszerű? Aki nem komplikálja túl a dolgokat egy kapcsolatban, egyszerűen vesz mindent, nem köntörfalaz, nem taktikázik, nem cselekszik érdekből stb. Pusztán egyszerű de szerető lélek. Nincsenek nagy igényei, nagy tervei. Ha otthon kell ülni, akkor nem fő fel az agyvize, nem érez folyamatos késztetést arra, hogy valami történjen körülötte, új élmények stb. Egy laza, könnyed, monoton élet is megfelel neki. Így értem, hogy egyszerű. Hűséges, szerető...de nem vágyik a pörgésre, extrákra.

2017. febr. 16. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egyszeru szonak ennel negativabb jelentese van, az nem gond nyilvan, ha nem problemazik feleslegesen es komplikal tul mindent.

Viszont akinek tokeletesen eleg, hogy otthon ucsorog a monitor elott, azzal hosszutavon nem lehet izgalmas kapcsolatot fenntartani, a monotonitas ellapositja egy ido utan. Mi mostanaban a hideg miatt nem nagyon jarunk el maximum moziba ami olyan extrabb program, de mar kicsit unalmas otthon a szabadnapjainkon, mar elore varjuk a picit tavasziasabb idot, hogy lehessen menni turazni, nyaralni, szabadteri programokra, akar csak setalni, stb (szabadban inni :D).

Egyebkent en is imadok a gep elott csucsulni es orakon at belefeledkezni valami jatekba pl, de ha a parommal allandoan csak egymas mellett nyomkodnank a gepet, akkor egy ido utan megunnam es ugy lennek vele, hogy gepet nyomkodni nelkule is tudok.

2017. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De azért vannak hobbijai, barátai, érdeklődési köre? Rá lehet venni egy kis kirándulásra, városnézésre, mozira vagy baráti összejövetelre? Nem jó, ha valaki csak mindig otthon ül, az nagyon unalmas tud lenni, főleg fiatalon. Ha nincsenek nagy igényei az nem gond, nekem sincsenek. Szeretnék egy szép kis házat vagy lakást egy jó környéken, 2 gyereket, 1 kutyát és egy jó házasságot. Ennyi. :)
2017. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy hosszútávon tudnék egy ilyen emberrel együtt lenni. Apám ilyen és a falnak megyek tőle pedig én se vagyok egy pörgős lény.
2017. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján már azért lehet válaszolni:

Hogy nem játszmázik, hanem egyszerűen és gyakorlatiasan áll a problémákhoz, egyenes, kimondja mi baja, stb, ez pozitívum, sőt, elvárás nálam.

Az, hogy szeret otthon punnyadni, az már attól függ. Én is szeretem az olyan napokat, mikor nem kell kimozdulni a házból, lehet lazulni, stb, szóval ez tök jó. De azért ha CSAK ez a program, az zavarna, az első barátommal ez ölte meg a kapcsolatunkat. De ha lehet punnyadni is otthon, meg kapható programokra is az illető akkor az nekem tökéletes. Ilyen a párom, és nagyon boldog vagyok így. Ha olyanunk van, akkor otthon filmezünk-olvasunk-lustálkodunk, következő hétvégén meg túrázunk, sátorozunk, bulizunk, vagy valamit kitalálunk. Tökéletes. De az állandó jövést-menést, pezsgést nem bírom én se :D

2017. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen értelemben nyilván nem...
2017. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!