Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért csak hülyítenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csak hülyítenek engem, állandóan? Ez sokkal rosszabbul esik, mint a visszautasítás!

Figyelt kérdés

Hogy is fussak neki a dolognak.

Eddig, mindegyik lány akivel találkoztam, azt mondta helyes vagyok és szerintem sem vagyok olyan ronda (félre ne értsetek, nincs nagy egóm, tudom hogy nem vagyok modell típus de láttam már nálam sokkal rondább srácokat az utcán), és állítólag értelmes is, rendes is vagyok.

Mindig rendes lányoknál próbálkoztam be, sosem plázacicáknál, bár ezek után erősen elgondolkodtató, hogy ez utóbbiakra kéne koncentrálnom, akármennyire nem tetszenek (mint férfinak tetszenek, de mint társnak nem), de velük lehet hogy komolyabb kapcsolatot is ki tudok alakítani.

Egy pár szót a hülyítésről: tehát tetszem neki, és belül is szimpatikusnak tart, és DIREKT megkérdeztem tőle, hogy nem zavarná-e ha jobban megszeretném ismerni, és még örült is neki. Valami nagyon fontos dolga volt (de nem olyan leterhelő!) ezért megbeszéltük, hogy felhív, vagy küld egy sms-t tegnap. (7 óra volt megbeszélve, ennek ellenére hajnali 1-ig fenn voltam).

Ma reggel 10 óra 8 perc és se egy hívás, se egy sms, se egy email... semmi!

Ja és az illető nőnél nem ez volt az első eset hogy felszívódott volna 1-2 napra, csak múltkor voltam olyan barom hogy 2 nap után én kerestem őt (akkor egy sms-emre nem volt hajlandó válaszolni semmilyen formában), ezután jött az ominózus kérdés: hogy szeretne-e megismerni engem vagy nem? mondtam neki hogyha nem mondja meg nyugodtan nem fogok rá haragudni, de azt mondta szeretne.

ezúttal én nem fogom keresni őt, többet nem fogok egy lány után sem szaladni! és nem ő az első aki ezt eljátssza velem.

Miért nincs bennük annyi gerinc hogy azt mondják: "hagyj engem békén" vagy "legyünk csak barátok"?

Olyan megerőltető 3 szót megírni sms-ben vagy emailben (ezutóbbi ráadásul ingyenes).


ja és ezek akik ilyeneket játszanak velem, okos, rendes lánynak mondhatók! ilyenek a rendes lányok?

Miért kell ezt csinálni velem?


már nem is értem miért tartják magukat különbnek a rendes lányok a plázacicáktól?!


és ez most nagyon betett nekem mert már kezdtem beleszeretni, és egyszerűen nem zárja le a kapcsolatot. lenne temérdek teendőm (vizsgaidőszak van) és emiatt nem tudok most koncentrálni.


22F


2010. máj. 23. 10:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem megnyugodhatsz! Az ilyen lányok tudod mire mennek?Arra hogy egy pasit beetessenek hogy kell kell meg stb és aztán meg hoppsz mégse mert ez meg az van..nah hát jah csak utána te bánkódsz ők meg röhögnek a markukba! szerintem ismerj meg egy nagyon normális lányt aki szeret és megbecsül és tényleg veled akar lenni és nem kell félned mert biztos vagyok benne hogy jönni fog valaki! És most felmerül benned hogy vajon hány éves lehetek hogy ilyet tudok sajnos még csak 14 éves vagyok de szellemileg nagyon fejlett sok mindenen keresztül mentem énis és ezt biztosra tudom hogy megtudod akadályozni hogy ilyet tegyenek a lányok és amúgy ilyenkor én még fájdítok a szivükön egy kicsit ismerkedek másokkal hagyom őket ott aholvannak és hát hidd el fájni fog nekik:Djobban mint neked és még nekedis jobb lesz ha ismerkedsz mert több barátod lehet:) Örülök hogy segíthettem szijaa pusz
2010. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!