Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért csak hülyítenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csak hülyítenek engem, állandóan? Ez sokkal rosszabbul esik, mint a visszautasítás!

Figyelt kérdés

Hogy is fussak neki a dolognak.

Eddig, mindegyik lány akivel találkoztam, azt mondta helyes vagyok és szerintem sem vagyok olyan ronda (félre ne értsetek, nincs nagy egóm, tudom hogy nem vagyok modell típus de láttam már nálam sokkal rondább srácokat az utcán), és állítólag értelmes is, rendes is vagyok.

Mindig rendes lányoknál próbálkoztam be, sosem plázacicáknál, bár ezek után erősen elgondolkodtató, hogy ez utóbbiakra kéne koncentrálnom, akármennyire nem tetszenek (mint férfinak tetszenek, de mint társnak nem), de velük lehet hogy komolyabb kapcsolatot is ki tudok alakítani.

Egy pár szót a hülyítésről: tehát tetszem neki, és belül is szimpatikusnak tart, és DIREKT megkérdeztem tőle, hogy nem zavarná-e ha jobban megszeretném ismerni, és még örült is neki. Valami nagyon fontos dolga volt (de nem olyan leterhelő!) ezért megbeszéltük, hogy felhív, vagy küld egy sms-t tegnap. (7 óra volt megbeszélve, ennek ellenére hajnali 1-ig fenn voltam).

Ma reggel 10 óra 8 perc és se egy hívás, se egy sms, se egy email... semmi!

Ja és az illető nőnél nem ez volt az első eset hogy felszívódott volna 1-2 napra, csak múltkor voltam olyan barom hogy 2 nap után én kerestem őt (akkor egy sms-emre nem volt hajlandó válaszolni semmilyen formában), ezután jött az ominózus kérdés: hogy szeretne-e megismerni engem vagy nem? mondtam neki hogyha nem mondja meg nyugodtan nem fogok rá haragudni, de azt mondta szeretne.

ezúttal én nem fogom keresni őt, többet nem fogok egy lány után sem szaladni! és nem ő az első aki ezt eljátssza velem.

Miért nincs bennük annyi gerinc hogy azt mondják: "hagyj engem békén" vagy "legyünk csak barátok"?

Olyan megerőltető 3 szót megírni sms-ben vagy emailben (ezutóbbi ráadásul ingyenes).


ja és ezek akik ilyeneket játszanak velem, okos, rendes lánynak mondhatók! ilyenek a rendes lányok?

Miért kell ezt csinálni velem?


már nem is értem miért tartják magukat különbnek a rendes lányok a plázacicáktól?!


és ez most nagyon betett nekem mert már kezdtem beleszeretni, és egyszerűen nem zárja le a kapcsolatot. lenne temérdek teendőm (vizsgaidőszak van) és emiatt nem tudok most koncentrálni.


22F


2010. máj. 23. 10:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

én meg nem akarom felhívni és lezárni, mert mivan hogyha tényleg van rá valami oka?

akkor csak rontok a helyzetemen, mert féltékenynek gyerekesnek fogok tűnni.

2010. máj. 23. 10:13
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem törődnék ezzel a lánnyal. Majd ha akar valamit, akkor keres. Te pedig addig nézz másik lány után. Hidd el nem minden rendes lány ilyen. Én pl mindíg megmondom a frankót a pasiknak.

20/L

2010. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

csakhogy eddig már 3x jártam így... és már kezdek félni a lányoktól, mert úgy érzem, mindig én sínylem meg.

1x volt olyan hogy nekem nem tetszett valaki, aki szeretett volna többet és nagyon beleélte magát, de én megmondtam neki őszintén és olyan szelíden hogy néha-néha még tartjuk a kapcsolatot. tehát nem hagytam kétségek között, és nem is bántottam meg!

2010. máj. 23. 10:26
 4/11 A kérdező kommentje:

az előző két eset is hasonló volt "helyes, aranyos és rendes vagy, szeretnék többet is" és utána meg szó nélkül felszívódás.

k*rva jól esik!!!

2010. máj. 23. 10:28
 5/11 anonim ***** válasza:
hát sajnos a "rendes" lányok között is akadnak ilyenek, de hidd el, a plázacicákkal se mennél többre! Szerintem ne add fel, nem könnyű megtalálni az igazit, és sokszor teljesen váratlanul jön! Most leírom, én hogy találtam meg. Szóval régebben teljesen visszafogott, félénk lány voltam, aki totálisan félt a pasiktól, ha elvétve volt 1-2 fiú, aki érdeklődött irántam, a saját félénkségem miatt már az elején megpecsételtem a kapcsolatot, hogy ebből úgysem lesz semmi. És tényleg sose lett. Persze több olyan eset volt, amikor nekem jött be 1 srác, de neki én nem. Totálisan depressziós voltam, ráadásul meg is buktam a középsuliban. (De annyira nem sajnáltam, mert utáltam az akkori osztályom). Az új osztályomban pedig megismerkedtem a mostani szerelmemmel, akivel 2 éve vagyunk együtt:) máskülönben ha nem bukok meg,lehet sosem találkoztunk volna, pedig egy suliba jártunk volna 3 évig. Szóval mondhatni életem mélypontján voltam, amikor hirtelen rámtalált a szerelem:) azóta minden helyre jött, én vagyok az egyik legjobb tanuló, és hihetetlenül boldog vagyok:) remélem te is megtalálod egyszer az Igazit! A szerelem pedig nem korfüggő, úgyhogy ne ess kétségbe;)
2010. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Lehet , hogy ez neked még szarabbul esik, mintha egyenesen a szemedbe mondanák azt, hogy bocs nem, de sztem sok lány nem akar megbántani, ezért inkább megpróbál "kiméletes" lenni.

Velem is előfordult ilyen, hogy volt egy fiu, akit nagyon szerettem , mint embert, de nem mint férfit, és a világért sem akartam volna megbántani.ezért azt mondtam, hogy LEHET hogy felhivom, de aztán nem tettem.Utolag már tudom hogy nagy tahóság volt.:S

2010. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

10:32: örülök hogy megtaláltad a nagy Ő-t. de nem értem ez engem miben kéne vigasztaljon?


igazából már nem is akarok semmit tőle csak kitörölni a fejemből hogy tudja arra koncentrálni, ami igazán fontos!

2010. máj. 23. 10:39
 8/11 A kérdező kommentje:

10:33: nem vagyok olyan nyálas, hogy sírva fakadnék ha szemembe mondaná. sőt tudnám hogy nem akar semmit, könnyen túltenném magam rajta.

kár hogy csak a szám jár és nem tudnám megcsinálni senkivel, de kedvet kaptam hozzá, hogy pár lányt én is hülyítsek egy kicsit. tudják meg milyen érzés!

nagyon sajnálom hogy képtelen vagyok megtenni!

2010. máj. 23. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el! A nők tudják h mien érzés. Százukat verik át, használják ki. Egy pasit nagyon ritka h szex miatt kihasználják. Atért mert neked rossz nem kell másokat megbántani.
2010. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

a lelkiismeretem úgysem engedné, pedig annyira vágyok rá.


komolyan mondom ha megismerkedek egy lánnyal legközelebb az lesz az első kérdésem tőle, hogy "van benned gerinc?"

2010. máj. 23. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!