Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kitüntetésekkel még ma is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitüntetésekkel még ma is lehet normális lányokat találni?

Figyelt kérdés
Múltkor valaki feltett egy ilyen kérdést, hogy katona és a kitüntetéseivel mennyire könnyebben lehet csajozni.. Ez igaz is volt régen, hiszen a kitüntetésekre csak úgy nedvesedtek a csajok, ma mennyire izgat fel lányokat? Gondolom a normálisabbakat igen, ha egy rangos valakivel vannak, aki tud minden etikettet, lehet ha katonaság kötelező lenne, akkor ennek nagyobb eredménye lenne? Ti kötelezővé tennétek a katonaságot? Én nem vagyok katona, de én mindenképpen, sokkal több tartásuk lenne a fiúknak, és a lányok is értékelhető dolgokra izgulnának.
2017. júl. 29. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sima ügy: [link]
2017. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1-es: pont ez jutott eszembe!
2017. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#1: GigaLOL. 😂😂😂
2017. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A normálisabbakat pont, hogy nem... :D
2017. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

"Ti kötelezővé tennétek a katonaságot? Én nem vagyok katona, de én mindenképpen, sokkal több tartásuk lenne a fiúknak, és a lányok "


Tipikus... Várj, kitalálom!


Te sajnos olyan betegséggel küzdesz, ami megakadályoz abban, hogy részese legyél ennek a kitűnő mókának (jellemzően zsebmilutáns ismerőseim mind szívbetegek), de másoknak persze nagyon szívesen bevezetnéd, hiszen milyen jó is lenne 1-1.5 éven át fegyelmet tanulni, meg férfivé válni (igen, a régi katona sztorik is pont a hadsereg. csodás embert nevelő képességeiről szólnak), meg aztán ott vannak a románok, milyen frankó is lenne egy erős hadsereggel végre szétrúgni a seggüket..


Ember, ha papírcsákóval a fejeben WC-t akarsz pucolni, mert attól leszel férfi, akkor vágj bele... jah, elfelejtettem, hogy nem tudsz, mert legnagyobb bánatodra te nem mehetsz, de nekünk azért jó szórakozást...

2017. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként nők szoktak még nosztalgiázni, hogy milyen jó is lenne, ha a sorkatonaságot visszahoznák, mert ott lesznek fiúkból férfiak.


Nekik szoktam mondani, hogy teljesen igazuk van, szerintem is, és amíg én férfivé válok, addig meg ők elmehetnének kórházba, elfekvőbe, idősek otthonába kötelezően magatehetetlen embereket mondatni, meg takarítani, ágytálat cserélni (persze kötelező jelleggel, bentlakásosan, az ország másik felébe, havi 1x-i kimenővel), mert az jót tenne nekik, akkor megtanulnának gondoskodni, lányból nőkké válnának...



Érdekes, valahogy ez a gondolat sosem olyan népszerű...



Szóval ha valakinek erre van igénye, és szerinte ez hasznos lenne, akkor akár nő, akár férfi bátran beléphet a hadseregbe, ne a többieknek akarjon már olyan jót, hogy nekik teszi kötelezővé, de ő persze kimarad, az ő kis életét ne tegyék már tönkre

2017. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

Erre egy nő sem gerjed.

2017. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Amikor én megkaptam a Munkás-paraszt Hatalomért Emlékérmet, a bérszámfejtő Terpes Gizikétől kezdve a raktáros Tutajos Jucin át a varrodai műszakvezető Kanalas Pirivel bezárólag az egész gyárat végigkúrtam.
2017. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsóé az év kommentje díj.
2017. júl. 30. 00:09
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ti kötelezővé tennétek a katonaságot? Én nem vagyok katona, de én mindenképpen, sokkal több tartásuk lenne a fiúknak, és a lányok is értékelhető dolgokra izgulnának."


Igen, attól aztán lenne tartása a férfiaknak, ha fogkefével kéne vécét pucolniuk, húsz éve lejárt szavatosságú konzervet kéne zabálniuk, éleslövészetre meg nem mehetnének, mert nincs rá keret, helyette viszont őrizhetnék a szétrohadó laktanyákat meg az ország mindhárom működőképes T-72-esét...

Bírom, amikor sörhasú, koleszterinbe fulladó, megsárgult atlétatrikós fazonok szuszogják az ember arcába, hogy belőlük a Néphadsereg nevelt férfit... Nevetséges a sok elhízott kommunista Rambo - de éppolyan nevetséges az is, aki játszott pár órát valamelyik CoD-dal, és máris katonai alapanyagnak képzeli magát.

2017. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!