Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennél úgy randira, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél úgy randira, hogy érzed hogy nem ő az "igazi"?

Figyelt kérdés

Eddig úgy voltam vele, hogy adok ennek is egy esélyt, de egyre inkább érzem, hogy nem vagyunk egymáshoz valók. Az elmúlt 2,5 hétben beszéltünk telefonon, neten is, több kevesebb megszakítással. A távollétem miatt nem tudtunk volna előbb találkozni. 5 napja meg lett beszélve egy találkozó, de mamámhoz rohantam a kórházba helyette. Ezt megértette. Az elmúlt napokban a beszélgetéseink is megritkultak, nem érzem azt a kellemes izgalmat a (sosem éreztem amikor beszéltünk és most a találkozó előtt se, sőt most egyenesen rossz érzés van bennem. Ma este találkoznánk, de nagyon nincs kedvem 1,5 órát utazgatni a helyszínre. Tudom késő bánat, és nagyon "görény" dolog aznap lemondani, csak hogy győzzem le ezt a rossz érzést a találkozót illetően? Mert így nem érkezhetek meg, csüggedten..

Nem szokásom ilyen töketlenül viselkedni, de most mit tennétek a helyemben?


2017. júl. 24. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szavatartó ember vagyok. igenis leutaznék!

ott derül ki minden. és mivel korrekt is randi végén közölnéma z álláspontot. ennyi.

ember légy a talpadon, ne egy sunyi kis lusta tetű alak

2017. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Ha annyira nincs kedved menni, akkor mondd meg neki egyenesen. Nincs ebben semmi gáz, kicsit kellemetlen, de gerinces dolog...
2017. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy a "nem ő az igazi" abban nyilvánul meg, hogy "nem érzem azt a kellemes izgalmat"? Most képzeld el, hogy álmaid férfija emiatt utasít el téged...


Én mindenképp elmennék, hacsak nem derül ki valami, ami miatt egyértelműen visszautasítom a kapcsolatot (pl börtönviselt vagy drogos). Az hogy most lanygyos a dolog nem jelenti azt, hogy a randin is így lesz!

2017. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!