Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ki fog derülni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki fog derülni az igazi nevem?

Figyelt kérdés
3 hónapja beszélek egy pasival most már találkozni szeretnénk viszont én nem a saját facebookomról írtam neki,hanem egy régebbi ál facebookról ahol az én képeim vannak fent. Meg fogja tudni szerintetek,hogy nem is az a nevem?
2017. jún. 17. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ. Ha csak dugni akartok, akkor tök mindegy, mi a neved, de egy párkapcsolatot ilyen szintű hazugsággal indítani elég gáz, és a bizalmát egy életre elveszítheted. És a mentális egészséged szempontjából is elég árulkodó, hogy felnőtt emberként egy kamu profilról ismerkedsz.


Egyébként hogy képzeled, majd esküvőn bejelented, hogy ja amúgy nem így hívnak? :D

2017. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Hát az eljegyzési bulin lehet furán néz majd, hogy Gizi létedre miért szólít mindenki Katinak.

Ez nem komoly kérdés ugye?

2017. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tali előtt tán nem ártana elérni egy minimálisnak mondható bizalmi szintre.
2017. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ál facebook, Te hány éves vagy amúgy? :)
2017. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Velem jól járnál, mert én még az igazi fakebukot sem ismerem, nem hogy az ált!
2017. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!